Новак
Компјутер сет - мек микрофибер катјонски кревет за боење во торба, кралица, розова

Компјутер сет - мек микрофибер катјонски кревет за боење во торба, кралица, розова

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 975.84

Кајонската ткаенина има мека, без блескаво, анти-брчки, отпорен на абење, дишење, апсорбирање на влага, анти-статичко, анти-пилинг. Од машината веднаш штом се исуши. Вклучен пакет : големина на близнаци (6 парчиња) : 1 удобник : 68 "x90", 1 перница срам : 20 "x26" +2 ", 1 постелнина здолниште : 39" x75 "+14", 1 лист : 66 "x96", 1 вграден лист : 39 "x75" +14 ", 1 перница : 20" x30 "Големина на кралицата (8 парчиња) : 1 удобник : 90" x90 ", 2 перници Шамс : 20" x26 "+2", 1 кревет здолниште : 60 "x80" +14 ", 1 лист : 90" x102 ", 1 вграден лист : 60" x80 "+14", 2 перници : 20 "x30 Големина на кралот (8 парчиња) : 1 удобник : 90" x104 ", 2 Перница Шамс : 20 "x36" +2 ", 1 кревет здолниште : 78" x80 "+14", 1 лист : 102 "x108", 1 вграден лист : 78 "x80" +14 ", 2 перници : 20" x40 " Големина на Кал Кинг (8 парчиња) : 1 удобник : 90 "x104", 2 перници Шамс : 20 "x36" +2 ", 1 постелни здолниште : 72" x84 "+14", 1 лист : 102 "x108", 1 опремена Лист : 72 "x84" +14 ", 2 перници : 20" x40 "Лесна нега : Целиот сет може да се измие, достапна машина за миење. Исто така, би можеле да се исушите на тивок оган 20 минути или машинско миење на нежен/деликатен циклус (суво суво на тивок). Забелешка : Причина за вакуумскиот пакет, ќебето може да има малку брчки, ќе исчезне кога нормално ќе го користите за неколку денови.JML катјонски боење удобност сет : инспириран од едноставниот, природен и минималистички изглед на лента од лен, нашиот катјонски удобник за боење сет користи ултра-висока нишка микрофибер за да го комбинира класичниот изглед на ленениот постелнина со мекоста на египетскиот памук. Прената на предната површина на удобноста е изработена од микрофибер од 120gsm, а користете 250 GSM премиум полиестерско полнење (вкупно 490 GSM) за овој катјонски утешител за боење поставен за да ви обезбеди крајна мекост. Максимална температура : 60 ​​℃, 140 ℉.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Официјално лиценцираната безбедносна мечка на Бебе Фанатик е изработена од мека четкана кадиф со свиле

Резултат! Ниту една лента за граници не е тотална победа за вашата гардероба Поставете ги или облечете г

Специјални прилики повикуваат на рафиниран допир Да започнеме на десното стапало со костум одвоен палт

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Со комбинирање на мотор на вентилатор, сечило и обвивка заедно со делови за агилност склопови на вентил

Нашиот отскокнувач не работи на батерии што работи на разиграност Подлогата е 100% полиестер...

Системот за прашка на канџи е широко познат по тоа што има најдобра подлога што не се лизга, вклучена во �

Во потрага по симпатичен пар станови што нема да ве насочат погрешно? Потоа, проверете го овој пат и изва

Примери : Westie, Corgi, Schnauzer XLargeТежина : 2040 фунти 2) Откако ќе ја имате точната големина, едноставно пополнете �

Облечете го вашиот изглед со овој приврзок од 14 килограми злато природен аметист Овој Purple Ametthyst Erc ѓерда�

Scroll