Новак
Пенлив водопад убав случај на мобилен телефон за iPhone Plus Plus

Пенлив водопад убав случај на мобилен телефон за iPhone Plus Plus

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Ова е прекрасен и сјаен случај на пенлив водопад за вас i Phone 7 Plus или i Phone 8 Plus. Вашиот телефон ќе блеска и ќе го привлече вниманието на сите што го гледаат. Овој случај го штити вашиот уред од прашина, испакнатини и гребнатини што се случуваат во секојдневниот живот. Се одликува со врвен ултра тенок и лесен задниот капак на TPU. И пенливи сјајни водопади каскади со секое движење. Прецизните исечоци овозможуваат лесен пристап до сите контроли, пристаништа, копчиња и фотоапарати. Многу е лесно да се инсталира и е направено со висок квалитет и издржлив материјал TPU. Функционалниот и уникатен дизајн ќе го издвои вашиот телефон од сите останати. Одговара на i Phone 7 Plus или i Phone 8 Plus. Издржлив и конструиран од високо квалитетни материјали. Стилскиот дизајн го подобрува вашиот i Phone со модерни елементи. Овозможува максимална заштита за вашиот i Phone 7 Plus и i Phone 8 Plus. Пристап до сите пристаништа за уреди, копчиња и други карактеристики. Образложени на i Phone 8 Plus и i Phone 7 Plus.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За разлика од другите приврзоци за жени кои испаднаа од низок квалитет на материјали кои кршат, 'рѓаат и

Нашата тапа за ладилник за вода направена од квалитетна пластична, издржлива и долготрајна; Поставете г

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : Машки терминал �

Кајонската ткаенина има мека, без блескаво, антибрчки, отпорен на абење, дишење, апсорбирање на влага, ан

Одете од дома во теретана со удобната и елегантна качулка од пуловер од жените на Рибок Проточното и зат

Вашиот стил на пливање е исклучен на спектакуларен почеток без дното на високиот половини на границите

Морф носии астронаути костум возрасни астронаути костуми мажи вселенски костуми носии за Ноќта на вешт

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Уметник : Lantern Presssubject : People Style : Posh & Luxe Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, умет

Дајте му на вашиот стил на ладно време многу потребно ажурирање со зимската бута на Белата планина Тео...

Добијте автентичен гроздобер изглед помалку Овие корбели и загради се рачно насликани и потресени, за в

Shredders, комерцијални соработници Automax ™ 550 C автоматско вкрстено скриптерот Оваа машина, исто така, безбед

Роден во Квебек, Канада, Пјер Леклерк научи да ја цени природата и одличното на отворено уште од рана воз

Висечките џебови со густ со целосна висина се идеални за складирање на големи количини на документи Док

Scroll