Новак
Fusion Swimbait Jighead

Fusion Swimbait Jighead

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 175.84

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов. Главата на свирката за пливање има ултра-реалистички изглед и чувство со обична точка за влечење од 40 степени за оптимално следење и природна презентација за пливање и други меки пластика. Со најразлични големини и комбинации на куки, главата за свирка на Swigbait Fusion19 нуди решение за многу стилови и големини на мамки. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Точка на игла за полесно навлегување. Детали со висока дефиниција за реален изглед. Конусен чувар на мамки со жични брави мамки на своето место. Фалсификувана кука за зголемена странична јачина. Оптимален дизајн на главата за најразлична мека пластика на Беркли. Пакетот има иновативен резистентен мида за управување со справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

Matzuo America akai MJA1114 ги привлече овие свирки имаат ребрести јака за да обезбедат зголемена моќност за пласти�

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

Дизајнирано со влез од персоналот на Беркли Про, риболовните риболов на Беркли, се дизајнирани за идеал�

Црвената глава на цунами циксвирка 1мл Светло жолтата боја на телото и врвот со црвена глава дури и ќе бл

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Флипин ги опфа

Овој разновиден комплет за глава од свирка има 65 парчиња достапни на располагање на на располагање на к�

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика...

Марабу монистра со свирки со куки Гамакацу направи исклучиво за риболов Хокен Нашите сопствени формули

Мирисот на Berkley Power Bait и вкусот импрегниран во мамките се вкусуваат со риба по мамка за гризење Рибите ви�

Професионалните и аматерски риболовци исто така ја избираат линијата на производи на Acme Hoardle за да фата�

Свигот на опашката за подигање на VMC® е предобложена со мека мамка за опашката за подигање Lifeивотен проф

Океанска логика солена вода глава Поправете ги омилените пластични опашки на една од овие мамки со соле

Scroll