Новак
Активна јакна за активна фузија за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Активна јакна за активна фузија за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Поштеди и оди! Оваа плетена јакна за мажи е лесен додаток на вашата колекција за надворешни работи. Совршено како слој пред или пост-тренинг, оваа машка јакна, исто така, го комплетира вашиот обичен изглед за викенд кога е поврзан со графички мета и фармерки. Изработена во удобна ткаенина, оваа мека јакна се движи со вас лесно во текот на денот - убаво! Материјал : 80% полиестер/15% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : Стенд јака со прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови за поштенски патенти. Карактеристики : удобна ткаенина; плетено тело. Плутена јакна за машка фузија од Расел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Израмнете ја забавата и стилот со овој прекрасен резервоар за ребра од Wonder Nation Изработени во мека, ребре

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Вашиот нов, омилен градник Smart & Sexy Women Signature Lace Lace Lyled TShirt Bra е мазен, градник без шоу Меките чаши ве одржува

Фатете ги пријателите и семејството за волшебно време! Официјално лиценциран Хари Потер, Делукс со долг

NFL екипаж вратот Раглан, кратки ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавни

Материјал со висок квалитет : 100% природно покривање со гума од латекс; 96% памук+4% постава за спандекс...

Салата, каучот или каде било денот може да ве однесе, ќе го сакате стилот и удобноста на шорцевите за атл�

Издлабете го сопственото наследство со легендарниот столар Jeanан Оваа работна облека Jeanан е опремена со

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Овој врамен уметнички сет има прекрасни дизајни за бели цвеќиња кои се врамени со темна рамка во боја на

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент Дизајнот на палуб�

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте �

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz CLS400 2019 : Дизајнирано прилагод

Scroll