Новак
Индустри за ступел Изберете го вашето оружје кујнски прибор за храна и пијалоци со нераспоменато уметничко печатење wallид уметност

Индустри за ступел Изберете го вашето оружје кујнски прибор за храна и пијалоци со нераспоменато уметничко

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : кујнски прибор, шпатула, прибор за јадење, кујна, рустикална, фарма куќа, изберете го оружјето. Дизајн од Лил Руе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичен и толку стилски, овој сет на облека е сигурен дека ќе изгледа симпатична на вашата девојка...

Создадете прирачници што се издвојуваат со брзата замена за касети за повторно воспоставена касета за P

Сензорот за брзина на автоматска брзина на менувачот WVE изгради репутација во автомобилската индустриј

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпо

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов филтер за вода под мијалник? Оставете го на професиона

избледени отпорни Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.

Подготвени, постави, сонце! Одржувајќи го симпатично со модерни моменти од страна на гарда на осип на Ге�

Лесен и брз сув Вие не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави т�

Дајте му на вашето мало девојче симпатична нова облека што треба да ја носи со оваа двојна кошула на дев�

Креветот Хазра Браун мансарда комбинира обичен, современ изглед и функционален дизајн за да создаде пр�

Моделот е совршен Создадена во соработка со Јустина Блејкеј, колекцијата Малик е најавена од 100% полиест

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

Scroll