Новак
Живописна облека за кучиња за живот: Планот за руно со качулка со качулка со трим, XS, XS

Живописна облека за кучиња за живот: Планот за руно со качулка со качулка со трим, XS, XS

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Бидете подготвени за есенски свечености и поладни зимски месеци со живописна облека за кучиња за кучиња со качулка во планот руно со трим на кордори. Јакна за кучиња има затворање на кука и јамка од три точки околу телото на Пет и прицврстен аспиратор. Јакната е изработена од печатено руно куп и ткаенини од кордори со пријатна обвивка за руно од Шерпа и Шерпа трим на Худ. Исто така, постои и функционален џеб за торбичка во трендовски кордурој, како и трим на корпорацијата на аспираторот со три парчиња. • Лесно вклучете го со затворање на кука и јамка во центарот на градите. • Вграден пристап до поводник на вратот со прицврстен аспиратор . • За одлично вклопување за оваа јакна за миленичиња, измерете од основата на вратот на миленичето до основата на опашката на миленичето. • Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво. • XS : 5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудлици, мачки. • S : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Shih Tzus, Boston Terriers, Cats • M : 17 во (43,1 cm) одговара на повеќето Beagles, стандардни пудли. • Л : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери • XL : тежина 90-150 фунти.; Задна должина 24 инчи, обем на градите 36-42 инчи, обемот на вратот 23-33 инчи одговара на повеќето англиски мастифи, одлични Данци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте го вашето домашно милениче удобно и среќно оваа есен и зима со нашиот живописен живот, сив фер о�

Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најд�

Банданата за кучиња лесно се лизга на постојната јака на вашето куче и работи одлично на кучиња од сите �

Вашиот крзнен пријател ќе изгледа симпатична за Ноќта на вештерките или падот на жетвата во оваа симпат

Облечете го вашето кученце во најновата мода мода, облечена во оваа прекрасна јакна од мисијата миленич

Големо или мало, вашето куче ќе изгледа одлично облечено во оваа сланина и јајца костум за кучиња за Ноќ�

Преклопете го и спакувајте го овој стилски мантил во сопствен мал џеб што може да се користи за да се нос

Првата колекција на миленичиња на GAP комбинира иконски американски стил со висококвалитетни, удобни на�

Разменете го изгледот на вашето домашно милениче секој ден, или дајте дуо од крзно бебиња координиран и�

Осигурете се дека вашиот крзнен придружник е во тренд со оваа симпатична живописна животна тропска кош�

Преклопете го и спакувајте го овој стилски мантил во сопствен мал џеб што може да се користи за да се нос

Време на одмор грда џемпер за кучиња Санта ТуксХС Вашиот крзнен пријател ќе го сака овој забавен 100% акри

Дајте му на вашето претерано ентузијастично кученце оваа персонализирана бандана за суперзабавен дода

Квалитетната конструкција обезбедува само најдобро за вашето кученце со дизајн на пуловер за лесно вкл

Големо куче или мало, вашиот омилен другар со гушкање ќе изгледа одлично облечен во овие празници за пле

Pawsitive vibes џемперот е совршена ставка за вашето специјално кученце да спортува насекаде Обезбедено е да г

Оваа сива худи за мачки и кучиња има забавно чувство над задниот дел што гласи "Сноглот е реален Може брз

Најдобри пријатели со висока врата од кучиња со голема јакна со кучиња со портокалова и сива среќна диз�

Живописен животен џемпер за кучиња, Дедо Мраз, Екстра мал : Забавен и пријатна џемпер за кучиња Џемперот

Вашето куче ќе биде подготвено за секоја забава за одмор со јакна за кучиња Дедо Мраз Лесното влечење и �

Првата колекција на миленичиња на Гап комбинира безвременски американски стил со висококвалитетни, уд�

Наменето за удобно вклопување и апсолутно симпатичен стил, резервоарот „Коко + бунтовнички миленичиња�

Чувајте го вашето домашно милениче стилски и пријатно оваа сезона во џемперот на копчињата на морнариц�

Живописен животен џемпер за кучиња Мамас Бфм Вашиот крзнен пријател ќе го сака овој забавен 100% акрилен �

Овој удобнослучајно сет го олеснува вашето куче да има облека за секое расположение Направено од строг�

Големото куче или малото, вашиот омилен кучешки кукавички другар ќе изгледа одлично облечено во оваа мо

Конечно, качулка за вашето куче исто толку меко како и вашата омилена маичка! Худи со кучиња со црна боја

GF PET® Canadian (Монтреал, Квебек) Модна куќа за облека за кучиња, носи животна функционалност од глава до опаш

Scroll