Новак
Beyblade Burst Rip Fire Starter Valtryek V2

Beyblade Burst Rip Fire Starter Valtryek V2

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 503.84

Beyblade Burst Rip Fire Tops ги има сите пукачки забава на врвовите на Beyblade Burst, плус светлосна карактеристика. Вклучува 1 Beyblade Burst Rip Fire Top [кој се состои од Beyblade Burst Valtryek V2 (Aka Victory Valtryek) Energy Layer Rip Fire D01 L (ака засилување) Forge Disc & Rip Fire Ta06 L (ака променлива) Совет за перформанси] и 1 Beyblade пукаше фрлач. Во Beyblade Burst Beystadium Beyblade пукаше рип -оган врвовите може да пукне на парчиња што резултира со 2 поени за другиот играч (стапките на пукање се разликуваат). Првиот играч за заработи 3 поени победи! Beyblade пукаше рип -оган врвови компатибилни само со други компоненти на Beyblade Burst Rip Fire Top Components и Beyblade пукаше енергетски слоеви. Соберете прилагодете и натпреварувајте! Скенирајте го кодот на Beyblade пукна енергетски слоеви за да ги ослободи во апликацијата Beyblade Burst. Нека зрее! Бара Beyblade Burst Beystadium продаден одделно. Предмет на достапност. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на Хасбро. Возраст : 8+. Батерии : Вклучен 2 x LR41.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Скенирајте го кодот на Beyblade пукна на врвот за да го ослободите во апликацијата Beyblade Burst Проверете за дет�

Scroll