Новак
Заложи за портокалово чист и мебел за сјај, 12. мл

Заложи за портокалово чист и мебел за сјај, 12. мл

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Чиста за да ја откриеме природната убавина и сјај! Чисти и отстранува прашина, нечистотија, измамници и обични алергени во прашина од грини од прашина, миленичиња првут и полен. Штити од излевање на вода и дамки. Без восок, без градење. Безбедно за употреба на сите готови, запечатени шуми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чистачот на кабинетот Minwax® дрво е специјално формулиран за да ви помогне да ја одржите природната убави

Нашата природна и ефикасна чистачка за мебел е дизајнирано да исчисти и тврд и мек мебел Направете ја ов

Scroll