Новак
Карат Т.В. Црн дијамант 14kt розово злато црно родиум позлатен прстен за ангажман со солитер

Карат Т.В. Црн дијамант 14kt розово злато црно родиум позлатен прстен за ангажман со солитер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Кажете her твоето срце и припаѓа на неа со овој зачудувачки прстен за ангажман на црниот дијамант во Миабела. Полиран на брилијантен сјај, овој црн дијамантски прстен е совршен подарок за вашиот посебен некој. Дополнете го вашето секојдневно, деловно или формално носење со овој исклучителен дијамантски прстен и изгледате прекрасно убаво. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Изработено во злато од роза од 14 KT. Април Април. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Каменот поставен од пронг. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Изработено во зрачно розово злато со црно родиум, овој прстен има единечен заоблен, блескав црн дијамант (4 x 4mm) во центарот на прстенот што е убаво украсен на рингот со помош на поставување на Prong. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува овална, создадена емералдска камења, поставена во

Овој уникатен прстен за ангажман со двојно ореол, Миабела Моисанит, е задолжително парче накит Монтиран

Елегантен сребрен прстен од 925 Стерлинг со најдобрите симулирани бели дијаманти Стилски и сентиментале

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 1 КТ тркалезна кубна цирконија солитер прстен за ангажман во

14 K Gold 5 MM PrincessCut Stud Earrings made with Crystals by Swarovski Metal : 14 K Solid Rose Gold Earring Type : Stud Earring Closure Type : Butterfly Backing Size : 5 MM Lead and Nickel

Откарете го прстот со овој едноставен, но елегантен прстен со допир на зачудувачки скапоцен камен од 4мм

Овој ринг со акцентиран скапоцен камен и дијаманти може да се пофали со изглед на елеганција и софистиц�

Направете изјава за елегантен стил со овој ласкав миабела црно бел дијамантски гроздобер прстен за анг�

Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил Поставување на Морганит : Подготвен дел...

Добијте елегантен и шармантен изглед со овој зачудувачки дијамант и сафир прстен Изработено во 14 карат�

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн...

Осветлете ја секоја облека со пристапување до овој прекрасен аметист и дијамантски прстен...

Одликувајќи се со зачудувачки 7x5mm овален скапоцен камен Перидот, заедно со триото на I1 јасност, пенливи �

Идеалниот подарок за вашата loveубов, овие обетки се совршена големина и имаат огнен природен скапоцен ка

Оваа обетка за обетка е направена во 14 K бело злато, покажувајќи кружен розов сафир Ова елегантно парче п

Овој мила прстен на принцезата солитер од зрачен оган е направен од 14 карат бело злато Се одликува со 6мм

Зачудувајте ја со овој привлечен дијамантски бенд Багета за жени Изработено во 14 килограми бело злато, �

Овој прекрасен сина топаз и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за нак�

Заслепувајте го вашиот изглед со овој уникатен свадбен бенд на свадбениот бенд Миабела Дијамант...

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува кружен дел, создаден рубин скапоцен камен, поставе

Зачудувачки и стилски, овој 14 карат бело златен прстен има овален облик на родолит гарнет центар со засл

Стерлинг сребрен родиум обложен NHL Logoart New York Rangers Голем емајлиран приврзок за приврзоци : 27 mmmatery : Примарн

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува смарагдно исечено зелено аметистички скапоцен ка�

Ветувајте дека ќе ја сакам, честиме и негуваме со овој карактеристичен 5 камен кружен свадбен бенд за св�

10 K WG BFJ круша TRD Aqua & CZ RG Aquamarine : .85 Ct Т.В Кубна цирконија круг : .238 ct Т.В Сечење на круша третирана аквамарин :

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Додадете поп луксузна виолетова во вашиот стил со овие впечатливи обетки од февруари Исклучително изре

Направете смел избор со овој елегантен прстен за ангажман на Миабела Моисанит Изработено до совршенств

Scroll