Новак
Швајцарски технолошки машка панталони за надворешни работи

Швајцарски технолошки машка панталони за надворешни работи

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 463.68

68% памук; 29% најлон; 3% Spandexmachine Wash Cold, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо од 68% памук; 29% најлон; 3% Spandex Machine миење ладно, само не-хлорско белило кога е потребно, кога е потребно, Тргнете суво ниско, ниско железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направено со нашата Smart 360 Flex ™ 4насочна ткаенина за истегнување за чино што се движи како никој друг Кра�

Не станува полесно од овие тенок какис од Докерс Класичниот дизајн е разноврсен додаток на вашата гарде

Без разлика дали трчате во канцеларија или патувате за да ги посетите клиентите, можете лесно да дишете

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

Лесни и разноврсни, овие панталони Chinos од Докерс ќе ви помогнат да ве одржат стилски и удобно каде и да в�

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба Тие се идеални за обич�

Однесете го во крајност со редовниот екстремно движење на мажите на Lee® Оваа класична директна панталон

Секој знае дека првите впечатоци се важни, и ништо не вели дека првиот впечаток како овие седум души маш�

Wrangler® Машка работна облека за перформанси за перформанси на работната облека со репелуција на вода, гол

Одлично прилагодување со шарена шема во боја, причина да ве направиме оној во толпата...

Клучниот тексас биб во целост е основата на клучниот бренд Со исклучок на неколку ситни додатоци со тек�

Ова платно столар, како што е обвивка за микрофлице, додава топлина без најголемиот дел...

Scroll