Новак
Вилсон 10 Серија нараквица од Т-топка, фрлање десна рака

Вилсон 10 Серија нараквица од Т-топка, фрлање десна рака

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Осигурете се дека вашиот млад играч на топката има сè што им е потребно за да играат најдобро со нараквицата Вилсон ТБ А200 Т-топка. Оваа нараквица од 10 инчи младински топка е направена со впечатлив сина винил што се издвојува дури и во надворешниот ред и е со големина на играчи до 7 години. Наменета за сите позиции, оваа ракавица има голем џеб и цврста винил конструкција која стои до големи улоги и груба игра. Започнете млади спортисти на патеката до слава со нараквицата Вилсон ТБ А200 Т-топка. 10? Ракавица од Т-топка. Издржлив винил материјал ги штити рацете и стои до повеќе сезони. Кул, вистинско-сина боја. Наменето за сите позиции. За играчи до 7 -годишна возраст.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll