Новак
Маски дабови масти изолирани јакна Моси даб раскинување големина голема

Маски дабови масти изолирани јакна Моси даб раскинување големина голема

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3680.00

Оваа машка изолирана јакна е направена со линеарна ватирана полиестерска саќе за удобност и издржливост. Технологијата за отпадоци од вода од дожд ја одвраќа водата од површината на ткаенината за да ви помогне да останете суви. Јаката со висока стоечка го задржува вратот заштитен од елементите, додека чуварот на патентот го спречува патентот да не го иритира вратот или брадата кога се движи со јакна. Се одликува со рачни џебови со заварувања и е изолирано за додадена топлина. Линеарна ватирана полиестерска саќе рипстоп. Дожд-фактор ™ Технологија за отфрлање на вода. Висока стоечка јака со патент чувар. Рачни џебови со капаци на заварување. Изолирани за додадена топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте го вашиот стил на точка на дожд или сјај со оваа стилска јакна од дожд од Гингам од мене, Janeејн Ко

Ветровиго? Целосно наредена јакна од дождЦврста морнарица ултра светло полиестер со потпорници со PU во

Дожд, дожд, заминете но бидете подготвени за влажна и ветровита состојба, во случај со оваа швајцарска т

Кога дождот и ветровите се во прогноза, сте подготвени и подготвени со најважните работи и оваа качулка

Ветровиго? Целосно наредена јакна од дождЦврста морнарица ултра светло полиестер со потпорници со PU во

Дожд, дожд, заминете но бидете подготвени за влажна и ветровита состојба, во случај да се со оваа машка ш

ПВЦ костумот за дожд со крпа назад во зелена боја е направен од тешки .35мм ПВЦ, ламинирана до поддршка на

Оваа јакна за микрофибер во Лондон, има јака од кордороја и изолирана обвивка што е совршена за кул дено�

Авантагетак Т50 неткаена јакна за дожд е крајно водоотпорна и дише поради микропорозната технологија Rain

Ажурираното преземање на класичното лизгање на дождот од Изод ќе биде суштинско значење во секој плака�

Loveе сакате да се фатите на дождот во безвременскиот лизгач на Пинк Платинум Ве одржува суво и изгледате

Нашиот разновиден избор на облека за дожд реагира добро на промените во нашите стандарди за употреба на

Оваа јакна од дождовни школки од швајцарската технологија, достапна во големини S5 XL и три различни бои, �

Јакната за дожд во Сиера 2,5 слој е водоотпорна, ветровито и вртежната школка за дишење што е направена за

Утилитарните детали им даваат без напор на вибрациите на преголемиот дел од дождот на „Авек Лес“, во ко

Кога дождот и ветровите се во прогноза, сте подготвени и подготвени со најважните работи и оваа качулка

Ветровиго? Целосно наредена јакна за дождјаглен / црвен ултра светло полиестер со потпорници со PU, како

Ажурираното преземање на класичното лизгање на дождот од Изод ќе биде суштинско значење во секој плака�

Кога дождот и ветровите се во прогноза, сте подготвени и подготвени со најважните работи и оваа качулка

Нашата јакна за дожд Trabagon е лесна и водоотпорна школка јакна со заштитник на ткаенина од тефлон Тоа е на�

Винил мантил на машката Stansport со аспиратор, чад, голем изработен од траен.10мм винил Со нашата напредна оп

Оваа целна цел од Озарк Траил може да се пофали со супериорна заштита на времето и трајни, патентирани г�

Следниот пат кога врне дожд, наместо да стигнете до чадорот за да ве одржи суво, проверете го ова количес

Scroll