Новак
Пагода крцкаво свинско јајце ролни со автентично зачинување, Оз, КТ

Пагода крцкаво свинско јајце ролни со автентично зачинување, Оз, КТ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 92.16

Овие удобни, крцкави свински ролни од свинско месо се идеална закуска без разлика дали играте, работите, го засилувате омиленото шоу и сè што е помеѓу. Пакетот на замрзнати ролни од свинско јајца од Pagoda® вклучува еден 22 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Конфучиус од Ван ™ Кујна бело месо пилешко јајце ролни 36 мл Кутија полна со пилешко со бело месо и свежо

Scroll