Новак
За жени чоколадо натопени кокос цели исхрана, 1. мл., ПК

За жени чоколадо натопени кокос цели исхрана, 1. мл., ПК

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 199.52

Луна чоколадо натопи кокос цели исхрани за жени се закуска што прави повеќе отколку само да ве однесе во текот на денот. Тие ќе помогнат да се храни и да се спречи гладот, тие вкусуваат добро за да се задоволат целосно. Овој пакет од 1,69 мл 15 пакет Luna Nutrition Bars се пријатно вкусни, 70% органски закуски што мулти-задача. Овие шипки за исхрана можат да ги уживаат скоро секој. Со основните четири витамини и минерали неопходни за здравјето на жените плус 9 G протеини и 3 G влакна, Луна го прави сето тоа убаво. Почувствувајте ја моќта на позитивно грицкање кога уживате во една од овие шипки со ниска гликемиска исхрана. Тие се преполни со калциум, железо и фолна киселина за да помогнат во подобрувањето на целокупното здравје и здравје. Тие исто така вклучуваат витамин Д за да им помогнат на вашите коски. Без хидрогенизирани масла, овие се суштински додаток за време на закуска. Луна чоколадото натопено кокос цели исхрана за жени се идеален избор за следната потреба од закуска. Луна за жени чоколадо натопи кокос цели исхрана, 1,69 мл., 15 ПК (пакет од 15) : 70% органски. Јадро 4 витамини и минерали : калциум, витамин Д, фолна киселина, железо. 9 G протеини. Низок гликемичен. Ниско-гликемиската храна се вари полека за продолжено ниво на заситеност и енергија. 3 G влакна. LUNA NUTRITION BARS, 1,69 мл, 15-пакет (пакет од 15) не содржат хидрогенизирани масла.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll