Новак
Единствени поволни цени Цврст принт Минимализам што може да се перат перници, перница за тело, беж, 2 парчиња

Единствени поволни цени Цврст принт Минимализам што може да се перат перници, перница за тело, беж, 2 парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 191.84

Уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени не нудат само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и да оставите мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. 110 GSM дише 1800 серии микрофибер ткаенина со плетена со голема густина. Достапна големина : 51 x 122 cm/20 x 48 inch51 x 140 cm/20 x 54 inch51 x 152 cm/20 x 60 inch51 x 183 cm/20 x 72 инч. Тип на затворање на патент. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња покривка на перница за тело, перницата не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Единствени поволни цени, памучни каросери, изработени перници се изработени од 100% памучна ткаенина, укр

100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен Затворање на пликови.Нашите капаци за памучни перници се диз

Делмална удобност : Свиленото мазно и меко чувство на нашата алое вера нанесена двојно четкана микрофиб

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Уникатните случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштит

Донесете сонувачка мекост во вашиот кревет со нашиот комплет за пребројување на памук со нишки од милис

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди �

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Нашите свилени перници се направени од 100% 25 мама чиста свила од двете страни, што е меко и мазно, обезбед�

Нашата перница е направена од најдобрата 100% памук, што е многу помек и повеќе дише од свила или сатенска

Scroll