Новак
Lenovo ThinkPad 14 Full HD Ultrabook, Intel Core I I5-5300U, 256 GB SSD, Windows Professional, 20BS0032US

Lenovo ThinkPad 14 Full HD Ultrabook, Intel Core I I5-5300U, 256 GB SSD, Windows Professional, 20BS0032US

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3664.00

Тенки и лесни лаптопит нивниот тенок дизајн и долг век на траење на батеријата, лесни лаптопи со серија и ултрабукови патуваат лесно, без разлика дали на друга средба или друга земја. Сепак, со нивната легендарна изведба на Think Pad, не жртвувате ништо за возврат. Lenovo Think Pad 14 "Full HD Ultrabook, Intel Core i5 i5-5300 U, 256 GB SSD, Windows 7 Professional, 20 BS0032 US Intel Core i5 2.30 GHz процесор обезбедува одлични перформанси, потопно мултимедија и брзо вчитување на програми. Со 8 GB DDR3 L SDRAM меморија, можете да можете Префрлете ја беспрекорно помеѓу различните апликации без проблем. Екранот од 14 "1920 x 1080 обезбедува одлично искуство за гледање филм. Windows 7 Professional OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 256 GB SSD ги одржува вашите програми за работа активни додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за секунди. Времето за траење на батеријата од 10,90 часа ви помага да останете несакани и да работите подолго нон-стоп.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Клучни карактеристики и придобивки : Duralumin, Дефиницијата за лесна серија 9 е дизајнирана со мобилност во

Сметајте на одговорни перформанси Именувајте се во брзината, моќта и ефикасноста на преработувачите на

Вие ги донесувате идеите, ние ќе го донесеме Swagger.AttentionGutter, Multimedia Maven или Gaming Virtuosoбез оглед на тоа што сами

Dell XPS 13 13.3 " Core i7 2637 M 4 GB RAM меморија 256 GB SSD со T Mobile 4 G Mobile Hotspot Keys and Cells and Bentions : Размислен дизајнит ја надми

Scroll