Новак
Бак Гарднер сиво дух дијамантско дрво поликарбонат гуска повик

Бак Гарднер сиво дух дијамантско дрво поликарбонат гуска повик

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 415.84

Овој повик има кратко барел со дијаманти дрво за понапредни повикувачи. Сивиот дух е одличен секаде низ лов на гуска, со малку повисок звук од долги повици на барел и е побрз да одговори. Вметникот за поликарбонат нуди неверојатна издржливост. И доволно привлечно за да се прикаже во случај или на полица. Карактеристики : елегантно барел од дрво од дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll