Новак
Зебра ролери сенка прозорец Зебра за филтрирање на слепа светлина Основен Арктик, 63 W 72 H

Зебра ролери сенка прозорец Зебра за филтрирање на слепа светлина Основен Арктик, 63 W 72 H

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Овој производ има намалување од ½ инчи w/ ширина на ткаенината е пократка за 1 ½ инчи за да се избегне кавга. Прозорец ролетни безжични - безжични влечења на ролетни направени за леснотија и безбедност. Сенка на прозорецот - ролетни за шикологија дизајнирани за секојдневен современ ентериер. Изведувачи, дизајнери, градежник добредојде-да нè повикаат за најголемиот дел од цените.Чикологија, решение за едноставни прифатливи ролетни. Обезбедени хардвер и упатства. Потребна е минимална длабочина од 3 инчи за внатрешноста на монтирање. Третмани за прозорци - Најдобро како ролетни за кујни, ролетни за прозорецот за бања, ролетни за ролетни во спална соба и РВ. Спална соба : Надградбата на стилот на вашата соба со ролери за ролери на зебра е и привлечно и подмладување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оставете малку амбиентална светлина со овие простории затемнувајќи ги безжичните нијанси на природни �

Шикологија, решение за едноставни прифатливи ролетни ролетни за ролетни ролетни за прозорци Зебра со т�

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Мебел за домашни мерачи на домашни работи безжични сенка на ролери со големина на големина е одличен до�

Идеално за прозорци каде што сакате светла и поканувачка околина додека заштитувате од груби УВ зраци...

Главните станови на ролери за безжично ослободување на ролери е одличен додаток на секој декор на прост

За внатрешноста на монтирање е потребна минимална длабочина од 1,5 инчи или 2,125инчи за плапкање во внатре

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Мебел за домашни мерачи на домашни работи безжични сенка на ролери со големина на големина е одличен до�

Брзо инсталирање : Вклучени се сите хардвер и упатства Оваа сенка е издржлива и идеална за кујна, бања, к�

Ролерите за нијанси се лесни за работа со нашиот систем за бесплатно стопирање со едноставно држење на �

ЛУМИ безжични филтрирање на светлина, нијанси на ролери за ткаенини од природни влакна се најдобриот из

Вклучува валенција на алуминиумска касета, безжичен механизам кој е неспоредлив, во убави, издржливи тк

Добијте супериорна контрола на светлината со сенката на солзи на Бали Оваа премија, винилна сенка во те�

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Ролетни нијанси за Windows Доаѓа со хардвер потребен за внатре или надвор од монтирање Дневна соба : Нашата

Препорачани соби : Дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, расадник, бања Големини : ширина достапн�

Совршено за дневна соба : Дизајнирано како покритие за прозорецот за филтрирање на светлина, овие нијан�

Брендот за завеси #1 во земјата сега прави нијанси! Донесете полирано решение за дизајн на сенка на време

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Scroll