Новак
3Д ТОТ Пливач - ајкула Камо

3Д ТОТ Пливач - ајкула Камо

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 202.08

За базенот, езерото или плажата, 3 D Summer Swimmer помага да го задржите вашето дете безбедно додека игра или пливаат тренинг во вода. Пливачот на тота се вклопува удобно на градите на вашето дете. Пловените плови на прицврстената рака обезбедуваат дополнително движење и движење за слободно движење на вашето дете што му е потребно за учење на позициите пред пливање, лебдечки и потпирајќи се напред. Прилагодливата лента поддржува безбедно, удобно вклопување. Пливачот TOT е клучен дел од оригиналниот систем за обука на пливање во пливање од страна на Aqua-Leisure®. * Пливање, ниво 2? Промовирајте доверба и игра* Препорачано за деца 30-50 lb (средно/големи)* Совршено за базенот, езерото или плажа* мека, удобна ткаенина во светли бои и 3Д графичка* помага во градењето вештини за пред-пливање* безбедно вклопување со прилагодлив грб каиш.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Островот Озарк Траил® Биг 6 лица надувувачки остров е епски додаток за целодневно уживање во езерото...

Лебди по реката во стил со цевката на жолтата река Озарк Трага! Кул жолтата боја и дава на оваа цевка доп�

Премиум поддршка опуштете се и одморете ја главата додека сончате во вода! Ние го дизајниравме нашиот с

Funsicle Funtube 4пакет е задолжителен за секој базен ова лето Пакетот вклучува 4 цевки за надувување на базени �

Scroll