Новак
Главни мрежи на отворено 28 H Метал Купер Кинетички спинер

Главни мрежи на отворено 28 H Метал Купер Кинетички спинер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Украсете го вашиот двор со главните теми на отворено 28инх Метал Купер Кинетички спинер! Овој вртеж има врвен ветерница во форма на цвет со хеликс дно во бронза што се врти во ветрето. Бронзата е класична боја способна да одговара на кој било простор или тип на декорација. Овој вртеж има засилен удел прикачен на дното за да го задржи влогот цврсто во земја. Главните на отворено 28inchh Metal Cooper Kinetic Spinner е совршен додаток на кој било простор на отворено! Главни мрежи на отворено 28инх Метал Купер Кинетички спинер бронзен цвет во форма на ветерница со хеликс дно. Метал обложен со прав, способен да ги издржи сите временски услови. Вртејќи се дури и во ветре. Класична декорација што излегува од стил. Доаѓа со прицврстена кука, што е лесно да се обеси на кое било место. Идеален подарок за членовите на семејството и пријателите. Пристигнува целосно собрани. Совршена декорација за вашиот двор, прозорец, патека или какви било области на отворено. Нежно исчистете со влажна крпа. Димензии : 6inwx3.1indx28.5inh. Тежина : 0,70 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете шармантна привлечност во вашиот дом и закачете ги овие украсни крави sвона во вратата или агол�

Decmode 27 "Златно манго дрво сонце и месечина ветровито со стаклени мониста и конусни sвона е уникатен додат

Закачете ги главните места 30 "H бронзен бор метал на отворено ветер во вашата градина, тремот или прозоре

„Главникот 37,3 инчи висина метална метална колибри соларна предводена градинарски ветер Фенер со солар

Ние ласерско го врежавме нивното име и спомен годините на дрвениот ветер Персонализацијата се појавува

Decmode 26 "Црн метал во затворен простор на отворено Windchime со bellвона и стаклени мониста е уникатен додаток н�

Scroll