Новак
Гербер бебе и дете момче Обично Шерпа јакна и џогер, панталони, сет, 2 парчиња, големини 0 3М-5Т

Гербер бебе и дете момче Обично Шерпа јакна и џогер, панталони, сет, 2 парчиња, големини 0 3М-5Т

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 144.00

Нашата појава на Sherpa јакна и сет за совпаѓање на машки панталони е слика совршена и подготвена за поладно време. Супер мека јакна за микроплуш го одржува вашето малечко топло, додека панталоните со микрофлече се совршени за удобно, секојдневно носење. Лесните панталони за влечење се карактеризираат со спандекс ребро половината и глуждовите, обезбедувајќи безбедно и удобно вклопување. Јакната има и патент за лесно носење и нежно истегнување за дополнителна удобност. И печатењето на графичкиот екран на кученца додава конечен допир на елеганција и мода во сетот. Нашите основни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс. Вклучува една јакна со панталони што одговараат. Гербер бебе и дете момче Шерпа јакна Пант 100% Поли микрофлече, трим : 97% полиестер 3% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно / суво суво. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : Една јакна Шерпа со панталони за џогер. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : Јакна од патент. Панталони за влечење . ракави : долг ракав. Pocketеб : Мал џеб на јакна. Карактеристики : Јакна направена од луксузен микроплас. Панталони направени од супер мека микрофлече. Лесно влечење панталони со спандекс ребро половината и глуждовите. Јакна на патент. Нежно истегнување за удобно влечење на патент со лента со двојка. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX # BJ020 213262 TESTEX.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Едначи за замена на оброкот Шејк, млеко чоколадо, 11 fl oz, 4 брои, без глутен комбинирајте добар вкус со силн

Уметник : Емилија Арансубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано пла�

Оваа мулти цел ставка од покритие на колеџ е совршена за кој било број на работи Традиционално, оваа пок�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Вашето малечко апсолутно ќе го сака овој комплет за облека со пижами со 3 компјутер Овој сет се состои од

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Воведете допир на елеганција во која било просторија со колекцијата „Подобри домови и градина“ на Зел�

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Овој прекрасен накит Аметист е совршен за роденденот на вашата сакана личност во февруари Трепејќи со о

Овој комплет за шишиња за стабилизатор на суспензија е прецизен инженерски и строго тестиран за да обез

Вратете се и опуштете се во ова топло и удобно I5 INC машки руно панталони за тие кул денови и ноќи...

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цв

Запуштете се во вкусниот сјај на 289 тркалезнојагода поставена од јагода, чоколадо и бела кубна циркониј�

Црно како ноќ, оваа ултрамодерна костум за Ноќта на вештерките на Хероина Хантрес ќе даде доста изјава н

Нозете дефинитивно ќе ви се заблагодарат за овие Одликувајќи се со неверојатно мека ватирана обвивка, т

Scroll