Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Life Works Life Talks IH-H413 UN преклопната USB слушалка обезбедува исклучителен квалитетен звук со поголемо потопување. Дизајнот на слушалки преку глава нуди удобно слушање за подолго време. Контрола на волумен на слушалка за подобрена, сигурна ефикасност на укажување со максимална употребливост. Слушалките за IH-H413 UN обезбедуваат многу слобода со жична поврзаност. Вашиот глас ќе се слушне гласно и јасен со микрофонот на бум. Микрофонската технологија за откажување на бучава обезбедува максимална сигурност и оптимални перформанси. Интерфејсот на домаќинот Mini-телефон (3,5 mm) обезбедува сигурен трансфер на податоци за максимална ефикасност. Режим на стерео звук за вашето задоволство и практичност за слушање. Дизајнот на уво-купот обезбедува оптимална изолација на удобност и бучава. Слушајте длабоки падови и еуфорични височини со фреквентен опсег на звук од 20 Hz-20 k Hz.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи...

Заклучете ги тие очи и бидете смели Добијте дефиниција, боја и драма за да додадете застрашувачко зјапа�

Doo doo doo doo? Haveе има експлозија што пее и пливање во нејзиниот костум за капење на бебиња со едно парче...

Уметник : Кристијан Jackекссопјубјект : Детска уметност : Современа трговска марка ликовна уметност „Али�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Дајте ја целата loveубов што ја држите во срцето врзана во пенлив лак, со помош на ова зачудувачко парче ко

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Целосен филтер за воздух Целосниот филтер за воздух е еквивалентна замена на OE што ги одржува специфика

Оваа грандиозна куќа е восхитувана по своите екстравагантно широки лисја и драматична шумска зелена бо

Royal Canin Внатрешна храна со долга коса суво мачки, основана од француски ветеринар во 1968 година, Royal Canin про

Може да се чуваат кал со заден клип : Заден чувар на кал Направено од црна пластика Заграда за клип за сед

Овие џогери на половината Reebok, се совршени за сè, од работа до лежење дома Мека, удобна и разноврсна во па

Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овој секојдневен мета Носете го за време на секоја сезона и �

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Од спалната соба, до дневната соба, па дур�

Womenенски средно издигнување патент декор се протегаат слаби фармерки : Опис : Овие тотално незгодни слаб

Без граници градниот градник на јуниорите е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

ефикасен систем на изолација Како резултат, добивате вкусен леб наутро додека заштедувате енергија, по�

Кој рече дека повторувањето е досадно Нашата колекција Trellis е креирана за да го покрие вашиот простор со

Scroll