Новак
Женски камо перформанси пуловер руно худи

Женски камо перформанси пуловер руно худи

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Солидна ловна опрема со допир на женствена, оваа женска камо -перформанси за перформанси во Realtree, пуно -худи е направена од трајна ткаенина за перформанси и е опремена со можности за влага за да се одржи кул и удобно за целодневно носење. Дизајнирано да ви обезбеди топлина и удобност оваа перформанси Худи има аспиратор за руно со влечење и џеб од кенгур кој работи совршено како потопло на рацете или како складирање за вашиот телефон, клучеви или какви било други најважни. Ребрата плетени манжетни и плетената половината на ребрата, помагаат да се задржи ладниот воздух за да можете да останете топол и удобен во текот на абењето. Со опуштено вклопување, можете да ја користите оваа худи како слој на заштита, над и под која било облека по потреба. Оваа качулка од пулвер руно има маскирна шема со контрастни акценти, и апликација за брендирана Real Tree на градите, за да можете да ја претставувате вашата омилена марка. Без оглед на каква авантура денот го фрла вашиот пат, ќе бидете подготвени со овој женски камо перформанси Pullover Fleece Hoodie. 100% полиестерско перформанси руно. Опуштено вклопување. Фуно наречен аспиратор со влечење. Затоплување на рацете за затоплување на кенгур. Ребрести плетени манжетни и хемлин на половината. Влага за губење. Брендирана апликација на градите. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мекото, спортско и вистинско богатство за вашата обична гардероба, без варсити на границите на границит

Како е докторе? Чувајте го класичен и удобно со овој забавен грешки зајаче худи Вашиот омилен Луни Тон д�

Леснотија во шик удобноста на лежерот на џемпери на Вајлд Скај Станува збор за совршено самостојно, но и

Летни ноќи, еве доаѓаме Совршен пуловер со качулка од фармерки на Софија има лесен, отворен плетен дизај

Барате пријатна врв што изгледа добро како што се чувствува? Внесете го кадифен пулвер на Дерек срце 1 / 2

Време за секојдневно освежување? Започнете со оваа пријатна преголема качулка од без граници Одликувај

Подготвени сте! Поврати и излезете во овој Spongebob Square Pants Hoodie може да се пофали со добри вибрации...

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Спортски и софистициран стил убаво коегзистираат со исмејувачкиот врат на вратот на слободното склопу�

Печатење инспириран од празник создава симпатичен и пријатна изглед на Божиќната худи без граници...

Без граници со долг ракав, џемпер со прицврстен аспиратор, четвртина поштенски патент, хитови на ракави

Дизајнот на сите носи женски талент на женската печатена худи за жени Пионер Опуштеното вклопување со у

Комбинирајте ја здружението со хумор за совршена худи од хибрид Оваа женска качулка за пуловер е удобен

70% памук, 30% полиестер преводен мешавина руно; етикета без ознаки; јака зашиени со двојно игла, потпевнув�

Земајќи класика и го прави модерно, уништуваниот џемпер на качулка од границите не нуди пријатна удобно

Пријатна сезона во текот на целата година Чувајте го вашиот изглед удобен, без да жртвувате сложеност в�

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Засилено со ладно печатење, оваа качулка од пуловер од време и TRU е совршен за обични денови во движење и

Ниту еден граница на корпорацијата Худи и џогерс сет прави да изгледа трендовски додека е удобен ох тол�

Лесно за носење и лесен за убов, џемпери за вратот на Scoop е тоа ново парче што го баравте Лесно вклопување

Scroll