Новак
Роденденска момче Пластична награда за награди

Роденденска момче Пластична награда за награди

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 132.32

Направете вашето мало девојче да се чувствува екстра-специјално на неговиот голем ден со нашата лента за награди за роденденско момче! Оваа празнична лента е сина и ја има фразата "роденденска девојка " во бела боја со морнарица сина позадина. Оваа награда за роденденска лента се продава индивидуално и е зделка за родендени на малолетнички момчиња. 1 роденденска награда за момче. Мерки 6.5 "x 3". Координира со други материјали за забава за роденденска девојка. Направено од пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подгответе го вашиот дом за празниците со црвено декоративно решение за време на празник Оваа декорати�

Haperеј џем хартија и плик потписен лента Француска сина сатенска лента со двојно лице носи забавен изгле�

Лента за време на празници, чисто злато со златни сјајни снегулки, 2 "x 75 ' : Декоративна чиста златна лента

Од лакови за коса за мали девојчиња до тинејџери, можете да ги додадете како моден додаток Сините шарени

Гросгреин текстурата е идеална за правење занаети и лакови Gwen Studios Taffy Striped Grosgrain Ribbon има посебен шарм што

Sanем хартија и плик сатенска лента носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и

Вашата куќа може да биде завист на соседството со овој прекрасен затворен / надворешен светло лав Овој л

Offray PomPoms се одлични за употреба во уметности и занаетчиски проекти Овие розови помпомпом се приближно 1,5

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднос

Начин да го прославите велигденскиот лак, синиот пол точки печатење : прекрасен лак за грбови Доаѓа во с�

Офрај лента, мулти 1 1 / 2 инчи точка Гросгреин лента за шиење, занаети и надавање, 9 стапки, 1 секој : 100% поли�

Gwen Studios Black 1.5 "Grosgrain Ribbon во мамки од 50тина метри Lубов ќе создадете занаетчиски проекти за шиење и украсув�

Оваа црно бела смела проверка е модерен, но сепак класичен дизајн Wired Plaid Ribbon обезбедува богат контраст в

Нашето време на одмор црвенобело карирано лак со 24 "опашките доаѓаат претходно изработени и подготвени

Време на одмор морнарица лента за снегулка, лента од 25 'морнарица со бели снегулки Додадете посебен допи

Пластична лента за хартија и плик е совршен додаток што треба да се има при рака за какви било подароци и

Направете сесии за завиткување на подароци за одмор и занаетчиски сесии по празнични и забавни со лента

Jamем хартија Гингам Дупиони Проверка на лентата е најдобриот подножје за вашите подароци и празничен ак

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини...

Paperејм хартија и плична лента со пликови е дизајнирана да ги додаде завиткуваните подароци на кои им е п�

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднос

Scroll