Новак
Американска мерка скала АД 5000G Скала за исхрана на храна, NB2-5000

Американска мерка скала АД 5000G Скала за исхрана на храна, NB2-5000

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Останете на вистинскиот пат со здрав план за исхрана со користење на Американската мерка Scales Inc. 5000g Скала за храна во исхраната, NB2-5000. Оваа скала, изработена од American Tieg Scale Inc., содржи информации за над 999 различна храна, со што е лесно да се знае точно што јадете. Платформата за мерење е направена од силно калено стакло, а дизајнот има модерен допир, така што ќе се вклопи со многу кујнски декори. Со тегови достапни во неколку различни опции (G, FL Oz, OZ, ML), буквално секоја храна што ви е потребна за да ја измерите на скалата може да се направи со точност. Американска мерка Scales Inc. 5000g Скала за исхрана на храна, NB2-5000 : Содржи податоци за над 999 различни прехранбени производи. Тежи во Г, Фл Оз, Оз, МЛ. Силна, платформа за мерење на стакло. Стилски модерен дизајн. Напојувана со 1 литиумска батерија со долг живот (CR2032). 10-годишна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тејлор 074 CRDR Салтер храна со висок капацитет, 22 lb Taylor 074crd Salter Salter High Capits Foodscale Тип на мерење : фунта...

Уникатното читање ги прикажува сите хранливи вредности на еден екран Потсетете се на меморијата овозмо

Овој пар производи за готвење Тејлор ви дава прецизност што ви е потребна за да подготвите совршен обро�

Оваа дигитална кујна за стаклотопки нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите сли

Овој пар производи за готвење Тејлор ви дава прецизност што ви е потребна за да подготвите совршен обро�

Нашата дигитална скала за храна е совршена алатка за мерење на храна и контрола на порцијата, помагајќи

Скалата на храна е суштински дел од секоја кујна! Користењето на скала за храна секој ден ќе помогне во с

Scroll