Новак
Мате природно блаженство темно чоколадо пеперминт се природен течен крем за кафе fl. Оз. Шише

Мате природно блаженство темно чоколадо пеперминт се природен течен крем за кафе fl. Оз. Шише

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Додадете малку празнично расположение во шолја кафе со кафе -другар природно блаженство, крем за кафе со темно чоколадо од пеперминт. Овој производ доаѓа во шише од 16 fl oz. Кафе другар Природно блажен течен крема за кафе е изработен од вистинско млеко и крем. Кравите кафе -другар што ги користи за кремарот не се третираат со додадени хормони за раст. Creamer, исто така, има измешани вкусови што се добиени од екстракт од какао и пеперминт. Друга клучна компонента на овој природен крема за кафе е дека во него нема состојки на ГМО. Мешавината со чоколадо и пеперминт додава сладок вкус на кафето што може да го даде тоа топло чувство цела сезона. За да го користите овој производ, добро тресете и истурете го во кафето. Чувајте го овој производ зачуван во фрижидер. Кафето за кафе, природно блаженство, темно чоколадо, кафе -пеперминт, има лесно место за истурање и капаци за затворање за да го задржи кремарот свеж. Кафе другар природно блаженство темно чоколадо пеперминт, природен течен крем за кафе 16 fl oz шише : само млеко, крем, шеќер и природен вкус. Нема состојки на ГМО. Природното темно чоколадо со вкус на пеперминт е изведен од екстракт од какао и пеперминт за природен крем за кафе. Нема вештачки состојки во кафе -другар, природно блажен течен крем за кафе. Не е прикажана значителна разлика помеѓу млекото од кравите третирани со RBST и кравите третирани со RBST.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашиот нов крема за растенија со ванила грав користи вистински грав од ванила за да ви даде прв од еден в

Однесете ја вашата утринска пијалак на следното ниво со крема за кафе со боровинки со голема вредност...

Истурете малку чиста имагинација во вашата чаша за кафе! Меѓународното задоволство Вонка Виппл Скрупти

Крема за кафе, бела руска тартуфи, шише 32 мл природни и вештачки вкусови Оригиналниот ирски крем Ултрапа

A2 млеко A2 сладок крем за крем е направен со вистинско млеко и крем А2 Полесно при варењето и може да им по�

Кафето ве започнува Creamer Stok ви носи гориво со 110 калории, вклучувајќи 5 G протеини и 5 G MCT масло на 4 лажици С

Подготвување со мазен, вкус на лешник, меѓународно задоволство од кафе, крема за кафе, ја прави вашата ча

Кафето ве започнува Creamer Stok ви носи гориво со 110 калории, вклучувајќи 5 G протеини и 5 G MCT масло на 4 лажици...

Scroll