Новак
Колекција на ournoureенски женски витешки широки ширина прашка назад во средината на пумпите за пети на Стилето

Колекција на ournoureенски женски витешки широки ширина прашка назад во средината на пумпите за пети на Стилето

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Витезните стилети на Courtee Collection имаат модерни сатенски горе и каиш за шлаканица, што ги прави совршена пета за софистициран настан. Деталите за топинг-пети и душички на силуетата за лизгање додаваат гроздобер допир на инаку смелата дизајн. Овие впечатливи широки шишиња се сигурни дека ќе свртат глави на кој било настан, додека ве одржуваат удобни благодарение на подножјето. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието Луна потп

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир н

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Нашите сандали со потпетици на стилоти се совршени за канализирање на вашиот внатрешен танчер Совршено

Карактеризиран со римски стил на чевли, високи потпетици и сандали со ниска платформа, обезбедуваат уте

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Составени од отворено пети, овие чисти сандали со потпетици на глуждот, лесно е да одговарате на вашиот �

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието Луна потп

Колекцијата Mabella Hele By Journee е и разноврсна и стилска Овој класичен чевли има плетенка со детали за ланец и

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Со светлосни ригистони и сатенски горниот дел, овие впечатл

Секогаш ќе бидете подготвени да ги заслепувате сите во собата во Роми од колекцијата на ourурни...

Сонувачка изјава што им е потребна на сите, потпетицата Шица од колекцијата на ourурни Овој иконски муле �

Овие уникатни поволни сандали со потпетици со потпетици се карактеризираат со римски стил на чевли, вис

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Во колекцијата Hazzl потпетици од Journee, сигурно е да бидете belle на топката Меката веганска кожа и 4 мм удобна

Потпетиците на Фенела од колекцијата ournournee ќе ви дадат стил и удобност сите во една со нивната 4 mm TRU Comfort

Колекцијата Tru By Journee е и класична и кул Затворањето на Тлента со детали за токи и патент веганска кожа до

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Останете во првите редови на модата со овие патентни кожни �

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието Луна потп

Тип на затворање : Поштенски потпетици Тип на каиш : глужд Стил на пети : Отворено Сите мерења се приближн

Ова лизгање на стилето со каиш покриена со ринестон е сигурно да стане во фокусот на собата...

Излезете во стил оваа сезона во овие жестоки едвајпејачки сандали Одликувајќи се со потпетица и чипка н

Наменети за удобност и стил, овие потпетици за возрасни имаат лента за глуждот и отворена пети и имаат л�

Потпетиците на Лејтон Стилето од колекцијата ournoureeе ќе ве одведат од работа до една ноќ надвор со девојк

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Петиците на колекцијата на ournourneeир, пакуваат удар со нивниот дизајн со зашилени пети Опремени со удобна

Висина на потпетицата : 3 3 / 4инчи.Нашите потпетици на Ајјанн Стилето од колекцијата на списанија ќе ви да

Scroll