Новак
NOOIE 2.4G WiFi Security Camera Outdoor, 1080p ноќна камера за надзор со IP водоотпорен, IPC200

NOOIE 2.4G WiFi Security Camera Outdoor, 1080p ноќна камера за надзор со IP водоотпорен, IPC200

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 415.84

Надворешната камера NOOIE IPC200 е целосен HD, 1080p Систем за безбедност на фотоапарати со висококвалитетно откривање на звук и движење. Има извонредно ноќно гледање, чист двонасочен аудио, водоотпорен изградба на IP-66, и на одборот SD картичка или складирање на облак. Сите се практично управувани преку апликација за паметни домови на вашиот телефон или таблет. За употреба на отворено за да се следи имотот постојано 24/7. 1080p целосно видео со HD со видно поле од 107 ° и ноќно гледање до 49 стапки во темнината за да ги долови сите детали. Технологијата за откривање на звук и движење обезбедува мониторинг во реално време и испраќа сигнали за инстант апликации до апликација. Водоотпорно (IP66) домување и УВ-отпорна конструкција за употреба во кое било опкружување; -4 ° F до 113 ° F. Двонасочното аудио обезбедува јасна комуникација со пријатели-или предупредувања за натрапници. Паметната камера е компатибилна со Amazon Alexa и Google Assistant за говорни команди без раце; Работи со 2,4 GHz Wi-Fi. Покрај камерата, системот вклучува и wallид, монтирање комплет со хардвер и прирачник за корисникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Ова возило на Дизни / Пиксар 3 Молња МекКвин е преработено и подготвено за реална филмска акција! Провере

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Отпорен на лизгање : ASTM F1677 (Марк II); Отпорен на нафта : ASTM D471 чизми за чипка со чипка со подножје на Ендороп

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница Донесете софистици

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Донесете оптимална удобност на вашите столчиња за внатрешен двор со француската перница за салони од Jor

Нудејќи удобност и секојдневен стил без никакви компромиси, ултра ултра удобниот удобност на Rock & Republic и

Сладок изглед за летни денови! Таа ќе ги сака деликатните рафли на овој врв без ракави од Wonder Nation, дизајн�

Ова се фармерки што ги барате! Истегнете ги кожата од фармерките на Софија од Софија Вергара, во која има

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Овие активни шорцеви од атлетски дела сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина, без разлика дали р

Колекцијата Trend Setting Eckart е групирање на импресивни дизајни машини направени во мешавина од високи и ниск

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време Маслиновото II од Бе�

Scroll