Новак
Нобл Хаус Холдавеј го тапацираше каналот Бентвуд Канал Стич Врв Барстул, сет од 2, коњак кафеав и орев

Нобл Хаус Холдавеј го тапацираше каналот Бентвуд Канал Стич Врв Барстул, сет од 2, коњак кафеав и орев

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Повеќе опции во боја. Дизајн на Bentwood : Во која има полирана рамка од топола дрво, оваа барста нуди благодатно заоблена форма за подобрување на вашиот дом за украси. Функција Swivel : Оваа бар -столче носи крајна удобност во вашата кујна или домашна лента со својата 360 функција за вртење. Секоја Barstool е 16,00 ”W x 19,50” d x 40,50 ”H со висина на седиштето од 32,00 инчи. Вклучува : две (2) барстови. Ова доаѓа како збир од два. Завршување на нозете : Темен орев. Потребно е собрание. Со своите чисти линии и недооценениот изглед, оваа столица користи нови материјали за да го преиспита традиционалниот дизајн. Материјал : Фаукс кожа. Материјал за нозе : дрво од топола. Рачно изработени детали. Висина на барот : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Димензии : ширина од 19,50 инчи длабоко x 16,00 инчи широк x 40,50 инчи високи. Современ дизајн на мид век : мешање заедно со мазен тапацир со зачудувачка рамка од Бентвуд, нашиот барстол нуди изглед на средниот век Вашиот канцелариски простор. Моделот на директно бод додава малку текстура без да жртвувате каква било удобност. Ова ви го олеснува влегувањето и излегувањето од вашето седиште без проблеми да мора да го преместите вашиот бар -столб.Повлечете импресивен стил и удобност на вашиот контра простор. Willе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на овој шармантен сет на барстоли. Оваа бар -столб е надополнета со прекрасна рамка од Бентвуд, создавајќи трајна структура што обезбедува стабилност за вас и вашите гости. Димензии на седиштето : високи 15,00 инчи длабоки x 14,50 инчи широк x 32,00 инчи високи. Со пријатно тапациран седење и елегантно заоблен дизајн, нашиот сет на барстолии создава исклучителна модерна привлечност од средниот век, која исто така носи неверојатна функција во вашата кујна ќош или домашен бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте ја топла на ладен ден во оваа аноракска јакна од анорак од ограничена исто така Вашата мала starве

Сребрен фармерки копродукции Beau Mid Rise Slim Flys Flys Flys Слатка верзија на суштинскиот не Jeanан на вашето момче,

Севкупна тежина на производот : 5 фунти.5 "d veral ширина од страна на страна : 18 ".Проид Тип : print Примарен умет�

Ени Ворен „Окото на божур I“ платно уметност.Уметник : Ени Воренсубјект : Флоралстил : Модерни многу фот�

IDG Forever Prangers Duvet Cover, Pink : 100 проценти полиестерско лице, 50 % / 50 % полиестерски памук се мешаат назад Машинско

Кога поводот повикува на нешто дополнително Лизгајте ги сандалите на блок потпетици со трендовски јазо

Como Blu Women's Women PlSize TieDye Smocked вратот со долги ракави блуза Овој тренд десен долга ракав блуза со зачувување н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со ветровитната перница од диви цвеќиња од колекцијата на пустина

Кошула со долги ракави на Вранглер со долги ракави со влага, големини S3xlfeel бесплатно да ги заземат на от�

Подгответе се да се движите како нечиј бизнис во овие големи и високи екстремни движења атлетски фармер

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa Совршено за делење н

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и е крајното место за собирање на семејството и пријатели

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, колекцијата во затворен про

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Колку се кул француските териски џогери на овие момчиња од 365 деца од Гаранималс? Толку кул и удобно! Ови

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „најубава

Effеф Вингер присуствува на колеџ за локална заедница откако ќе се открие дека го лажел диплома и, на изне

Класичен плетен, ќе стигнете повторно и повторно; Комплетот на екипажот на Слободното собрание е новиот

Флаутирајте го вашиот тимски дух на класичен начин со овој голем олово четвртзип од брендиран фанатици.

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка ли�

Донесувањето одлуки за облека за вашето бебе или девојче за дете ќе биде толку лесно со оваа графичка ме

Учествувајте во трендот на Муле со мена од лесна улица Модерно дизајниран со расипан вампир што вклучув

Ерика обезбедува сигурна основа за вашата гардероба со топло време со шорцевите за влечење Елиса...

Додадете модерен допир во вашата спална соба со остатокот рамка за метални кревети Салем со заоблена та

M4 B UOMO е тешка, сепак тежи само 335 G (големина 42,5) Дизајниран со микроприлагодлив систем за затворање BOA L6D з

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Западната кошула со кратки ракави од рамнини може да се пофали со оригинален стил на земја, убави детали

Scroll