Новак
Светло срцев калај на Пиксар со млеко чоколадни срца, 2. мл

Светло срцев калај на Пиксар со млеко чоколадни срца, 2. мл

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Луѓето од сите возрасти ќе уживаат да го примат и споделат овој светлосен калај за срце со 2,54 унци (12 парчиња) индивидуално завиткани со вкусни срца од млеко чоколадо. Ова е врежана калај од 7 "со вашиот омилен лик на неа. Зачувајте го калајот после јадење чоколади и потоа повторно користете за да ги чувате вашите забавни ситници внатре. Навистина совршен подарок за секој обожавател на светлината! Овој калај за срце прави одличен подарок за вашиот пријатели или семејство, наставници или домаќини на забави. Совршен за секој обожавател на светлината!

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ако вашата специјална в Valentубена е дива околу Рис, тогаш тие ќе ја сакаат оваа факс кутија за срце на Рис

Желки, оригинал, рубрика 8,75 мл оригинал : пекани Чоколадо Карамел Информации за алергија : Содржи пекани,

Донесете насмевка на нечие лице и покажете колку се грижите, го олеснуваме славењето со чоколадо Сите н�

Scroll