Новак
College Collection Collectionенски жени со широка ширина на каисон, наречена потпетица над чизмите на коленото

College Collection Collectionенски жени со широка ширина на каисон, наречена потпетица над чизмите на коленото

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 716.64

Одете смело со чизмите на бутот Кајсон од колекцијата на ourурни. Наредена блок -потпетица додава прошетка и ласкава лифт на дизајнот. Мека веганска кожа го обликува овој дизајн со широк широк широк, а внатрешниот патент нуди лесен влез. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 24 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Украсете природно платно тота со вашиот омилен тим или додадете трендовски rhinestones и апликации! Создадет

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил Поставете

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Доживејте го најдоброто во утехата што може да се дише со џокејскиот живот ™ Breath Cotton Boxer Short Лесната ткае

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Флоралстајл : Флорентинерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Уметник : Carolee Vitalettisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколк

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Нашата сандала на нарциса е елегантна и модерна Со ленти за крстосници и каиш на глуждот, овој стил ќе об

Добредојдовте гости со овој прекрасен монограмски доормат Тешка, но сепак елегантна, овој душек е израб

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем 1

Scroll