Новак
Време и Тру, Отворен предниот кабел, плетен кардиган, тешка категорија

Време и Тру, Отворен предниот кабел, плетен кардиган, тешка категорија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен. Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е направен за без напор поставување со својата преголема силуета и манжетни со долги ракави. Идеално за еден ден во канцеларија, ручек низ градот или само да останете удобни дома, овој опуштен изглед е задолжителен за вашиот случајен плакар. Исклучиво на. Материјал : 51% рајон/42% полиестер/7% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : преголема. Тежина : Тешка категорија. Деколте : јака од шал. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови за лепенка држат најважни работи. Карактеристики : плетено кабел; ребрести манжетни и полите. Openенски отворен преден кабел го плете кардиган од време и Tru.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на �

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покри�

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Начин да ги прославите велигденските опасности, 3 брои : забавни, празнични украси Се одликува со бебе пи

Super Z е производ изграден специјално за издржливост, перформанси и полесно ракување Неговиот дизајн на д

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Scroll