Новак
Активна тима за девојчиња

Активна тима за девојчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Облека за вашата девојка во оваа девојка со активен девојки од Данскин сега следниот пат кога ќе трча на теренот или игра ознака со пријателите. Tee е изработена од мека и издржлива мешавина од полиестер што ќе издржи на напорна активност и повеќекратни миења. Кратките ракави, тресените страни и деколтето од лажичка ја одржуваат кул и ви овозможуваат слободно да се движите. Спарете го со хеланки или шорцеви за лесна и удобна активна облека. Или фрлете го на некои фармерки или џегинг за придружба на мајка во продавница или дружење со соседската банда. Достапно во разновидни бои за повеќе можности за спарување. Данскин сега девојки Ширед Активна тема : 80% полиестер, 20% памук. Активна маица на девојчињата. Кратки ракави. Промешани странични детали. Деколте за лажичка. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво средно, средно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Среќно прогонство! Овој комплет има сè што ви треба за страв исполнета ноќ на трик или лекување! Овој кос

Лесните облеки го прават нејзиниот летен стил ветре! Сетот за облека со 2 парчиња за Forever Me има слоевит на

Вашата спортска модарија ќе ја сака Justice Girls jSport Swip Sweatshirt! Оваа симпатична џипска кошула има еластична ле

Подгответе го вашето дете подготвено за Ноќта на вештерките со нашиот начин да ги прослави нетранспарч�

Толку удобно и кул, доаѓа во пакет од два! Овие хеланки со возење од руно од Rideвездите го одржуваат вашет�

Овој симпатичен селанец врвот од чудо нација е исто толку разноврсен колку што е симпатичен...

Облечете го вашето малечко во забавен диносаурус или лос едно парче за премногукут и пријатна облека Ов

'Llе се чувствува подготвена да ја преземе следната голема авантура во колекцијата за девојки за правда x

Од игралиште до задниот двор, ништо не ја победи удобноста и стилот на спортските шорцеви на делфинхем н

Симпатична преземање на класичната бејзбол маичка, ретромаицата на правдата има забавни ретро сурферс�

Летното ново секојдневно е суштинско значење : врвот на резервоарот за капчиња на Scoop, совршено откритие

Удобноста се среќава со симпатичен стил со џемперот на Wonder Nation и Tee Пом Пом трепет ракави на џемпери дода

Без разлика дали се дружи со пријателите, се шета низ игралиштето или се кара дома, ќе биде удобна во џем�

Reebok Girl на Thrive 7 / 8 Камо печатење нозе со 18 ”inseam, големини 418 ќе бидат нејзините омилени симпатични пар хел�

Стенд во овие чудни нации празнични графички и цврсти маици, 2пакувања! Најтешкиот дел ќе биде одлучувањ

Црвената, белата и сината боја го одржува својот изглед супер симпатично со 2парчиња костим за капење од

Scroll