Новак
Екена Милвир 1 4 W 4 D 10 H Кларксвил заграда, алдер

Екена Милвир 1 4 W 4 D 10 H Кларксвил заграда, алдер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 652.64

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, центри за забава, аспиратори, полици и многу повеќе. Достапно во повеќе од 70 стилови и 250 големини, има дизајн совршен за вас. Понудени во низа стилови од едноставни, минималистички форми за да се елаборираат резби во цветни, органски и акантус мотиви. Нашите корбели и загради се нудат во седум типови дрво, вклучувајќи алдер, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или гума од дрво од одделение. Сакате уште повеќе опции? Проверете ја линијата на ПВЦ, метална или рустикална дрвена линија на загради и корбели. Прецизност врежана и достапна во алдер, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или дрво од одделение од боја. Дрвените корбели и држачите пристигнуваат изшкуркани и подготвени да бидат обоени или обоени. Идеално за countertops, барови, полици, кујнски острови, аспиратори, мантили, мебел и повеќе . врежани дрвени корбели и држачи може да се користат за декоративни или апликации со оптоварување и можат да поддржат до 250 bs со соодветна инсталација . повеќето загради и загради и Корбелите имаат ист стил во повеќе големини, во висина од 3 "до 35"!. Брза и лесна инсталација на DIY со лепак од дрво и нокти или завртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz CLS400 2019 : Дизајнирано прилагод

Совршено за држење накит, бонбони, картички за подароци, мали свеќи, парфеми или играчки Елегантната ку�

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Завиткајте се наоколу со отворениот кардиган на Heart & Crush што не само што е модерно, туку ќе ве задржи топл

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Ventura M30 HCW е фантастична алатка за надополнување на вашиот велосипедизам! Одликувајќи се со безжичен пре�

NFL екипаж вратот Раглан, кратки ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавни

Фатете ги пријателите и семејството за волшебно време! Официјално лиценциран Хари Потер, Делукс со долг

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Вашиот нов, омилен градник Smart & Sexy Women Signature Lace Lace Lyled TShirt Bra е мазен, градник без шоу Меките чаши ве одржува

Освежете го плакарот и набавете си сандала за колекција на списанија лавини Оваа класична сандала со дв

Scroll