Новак
Студела рустикална ливада цветни вагонски пејзаж сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Студела рустикална ливада цветни вагонски пејзаж сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : лист, растение, тркало, вагон, цветни, цвеќиња, ливада, венец, рустикален, рурален. Дизајн од Лори Деитер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Што се случува кога комбинирате обувки за обични и облечени мажи? Одговор : Хибридни чевли со фустани со

Ниту една граница не ја зема основната Ками за да шири нови височини со мек, ребра плетен стил кој е удоб�

Овој оригинален модерно тркалезно дрво wallиден часовник се вклопува и во рустични декори, како и во совр�

Ова е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ ПАРВЕЗ ТАЈ ЛИФС УМЕТНИК ЗА УМЕТНИЦИ НА ПРЕМИУМ ПАНВА : ПРИ

Овој обичен врв од без граници носи додаден стил со своите решетки назад Копчето предниот дел на ребрат�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Ако очите се прозорци на душата, тогаш оваа декоративна перница е прозорците за дизајнерската убавина н

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Дајте му на вашата спална соба класично, пријатно чувство со овој мрежен реверзибилен класичен класиче�

Scroll