Новак
Единствени поволни цени за прикажување на перници за декоративни фрлања 18 18 #23

Единствени поволни цени за прикажување на перници за декоративни фрлања 18 18 23

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Изработено од 100% високо квалитетна и полиестерска ткаенина, оваа уникатна карирана обвивка за фрлање перници има класичен стил, 18 "x 18 ", квадратна форма, висококвалитетна нишка за шиење што ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, случаите со перница за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перници и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. суво ниско. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакувања Декоративни фрлаат перници за фрлање 18 "x 18" изработени од полиестерска ткаенина фрлаат перничиња. 18 "x 18". Класичен стил. Совршено е да се додаде на кој било тросед, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува сет од 2 случаи на фрлање перници, перница не е вклучена. Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Шарени перници се направени од 100% микрофибер, така што нашите перници се прилично удобни, дишење и издрж

100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен Затворање на пликови.Нашите капаци за памучни перници се диз

Делмална удобност : Свиленото мазно и меко чувство на нашата алое вера нанесена двојно четкана микрофиб

Изработено од 100% полиестерска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за перници за фрлање има бој�

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и о

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни случаи со перници за каросерии нуд

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Мадес од 100% од свилена ткаенина од црница, двете страни 19 мама, ткаењето на броењето на низата 350...

Нашите свилени перници се направени од 100% 25 мама чиста свила од двете страни, што е меко и мазно, обезбед�

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, перници за уникатни поволни цени нуди не сам�

Случаи за уникатни поволни цени за перници нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита з�

Мадес од 100% од свилена ткаенина од црница, најдобар квалитет 22 мама, ткаење на броење од 550 нишки Свилата

Сатенската перница е направена од 100% полиестер (сатенска ткаенина), мека и удобна и обезбедува луксузен

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Направено од висококвалитетна сатенска свилена ткаенина, уникатната перници за поволни цени нуди не са

Три весели за црвените, белите и сините ритами во главните starsвезди и ленти ватенка срам Овој мек и прија

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Scroll