Новак
Суперсоничен SC-3201BT-BK Retro 4-band Radio и Cassette Player со

Суперсоничен SC-3201BT-BK Retro 4-band Radio и Cassette Player со

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1263.84

Supersonic SC -3201 BT е ретро 4 бенд радио и касета плеер со аудио стриминг од -компатибилни уреди. Оваа убавина од црно враќање може да добие AM и FM Radio Plus Shortwave 1-2 приемник на светски бенд. Исто така, има вградено и SD -портите за картички за да се репродуцираат Audio -датотеки со Digitl. Исто така, може да ја претвори аналогната музика во Digitl музички датотеки од неговиот вграден плеер со касети. AM/FM/SW 1-2 приемник на светски опсег. Касета плеер. Blue Toth (R) за стриминг аудио од компатибилни уреди со Bluetoth (R). Вграден слот за картички за порта и SD (TM). Репродукција на MP3. 4 Ват звучник. 3-опсег EQ режим. 3,5 мм излез на стерео слушалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sangean PRD12 PRD12 AM / FM NOAA Alert Alert Digital Tuning Protable Radio; Ги прима сите 7 временски канали NOAAâ®; Јавно предупредување ов�

Светски приемник на Светски приемник со USB / SD картичка MP3 Player Antennahigh Приемник за прием на слушалки 3,5 MMAC 120

Weather X WR282 B AM / FM Времето радио Овој Weather X AM / FM Времето радио е висококвалитетна временска радија со ставки

Времето за полнење на времето со рачно чудак и соларна моќност : Sportsman Series Серија Sportsman Series Rand Crank / Solar Powered

Имајте часови забава со овие токиточки, обликувани во омилените ликови од книгата во џунгла...

Бидете подготвени за итен случај со овој пакет од Етон! Вклучува Scorpion II AM / FM / NOAA солиден повеќекратен вр�

Sangean MMR88 AM / FM Time Crank Radio со; Ги прима сите 7 временски канали NOA® 19 случајни претходно поставени станици; Јав

Останете во комуникација со овој пакет од Motorola! Вклучува пар од 35 милји Talkabout T460 со полнење на 2насочни ра

Опис : Потсетете го старото време : Овој плеер со ленти има гроздобер дизајн и е добар реквизит што ве тер

Sony ZSS4ip Player Dock / Radio / CD плеер Boombox, White Sony CD / Radio Boombox, White, ZSS4 IP хемија на батерија : Алкална Хемија на батерии :

Kaito KA322 W е дизајниран и за секојдневна и итна употреба Тој нуди различни методи за да ве информирате, вкл�

Преносна AM / FM радио шипка Антена 3,5 mm слушалки за слушалки за AC (вклучен адаптер за наизменична струја) DC

RCA BRC10 Карактеристики и придобивки од радио клучот на часовникот : Радио дизајн на часовникот отпорен на

Scroll