Новак
Креативни вие повеќе бои сапун боја

Креативни вие повеќе бои сапун боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.20

Создадете шарени креации на сапун со додавање на креативни тил-бои сапун боја! Едноставно стопете го сапунот, а потоа додадете ја бојата по ваш избор! Измешајте ги и совпаѓајте ги вклучените бои за да создадете сопствени креации во боја или да направите бојата блокиран сапун со живописни бои како што е. Пар со креативна база за сапун, сапунски калапи и мирис на сапун. Креативни Вил-бои сапун Colorant : Создадете шарени креации на сапун. Додадете помалку капки за полесна боја, додадете повеќе капки за потемна боја. Измешајте и одговарајте на измет за создавање сопствени бои. Пар со креативни тела за сапуни, мириси со сапуни и мириси на сапун. Боите вклучуваат : Teal, Pink & Purple. Содржина : 3 - 7ml износи во боја. Опсег на возраст : 14 години и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

DEN 350.08

Станот „Буфи“ е паметно дизајниран со веганска кожа, и модерна текстура инспирирана од гуштер Оваа сил

Вечерата на Денот на благодарноста никогаш не била послатка со оваа симпатична облека за 2 парчиња благ�

Снус во стил со за спиење на тајно богатство Каприс Класичен изглед со удобни детали, овие супермеки пан

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш Издржлива мрежа на горниот д�

Преземете време на скара со добивање на доверба користејќи официјално лиценцирана шпатула на скара Лог

Кажете ги овации за овој Дизни Мики Маус и Пријателите 3во1 магнетски таблети за лансирање! Децата ќе сак

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Бреза рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност �

Уметник : Мајкл Buxtons Ubject : Humor Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за об

Леотард на Данскин сега кратки ракави е совршен стартер Лео за вашиот мал танчер Лесно е да се вклучите �

Одликувајќи се со елегантна рамка во форма на Х, оваа табела нуди шик естетска за секој дом Завршување н�

Scroll