Новак
Terra & Sky Womensенски плус големина ајкуларска чипка јарем на врвот

Terra & Sky Womensенски плус големина ајкуларска чипка јарем на врвот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Подигнете ја вашата колекција на најважни гардероба со овој врвен плус големина од Terra & Sky. Направено од мека и лесна ткаенина од маичка за да ве одржува удобно од ден на ноќ, овој врв има тантела предна јарем, ајкула и сет од 3/4 ракави за шик и модерна силуета. Достапно е во разновидни бои. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky Women's Plus Sharkbite Arkbite чипка од јарем Top : 83% Rayon, 13% постелнина, 4% Spandex. Плус-големина на врвот. Фабрична изработка на Jerseyерси. Чипка предно јарем. Ајкулас полите. Затворање на копчињата. 3/4 ракави. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладен, нежен циклус, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Миниразмахване е ситната верзија на нашата крајна големина, но преполн со џем со сите исти предности...

Овие класични сандали од TSprap Thong имаат сложени детали за пресврт со испреплетени кожни ленти со суровин�

Уметник : Дизајн Fabrik Kensubject : Floral Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено з�

Портокаловата боја предизвикува виталност и возбуда во кој било простор Затоа, најдобро е да поставите

Почувствувајте ја удобноста на женскиот чизми на Muk Luks Paola Овој обичен багажник ќе го олесни тресењето н�

Материјал : 60% памук / 40% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Направете ја вашата искра на отворено искра и сјај со времето за одмор 26 "Светлосни удели во дворот...

Алатката за декорирање на животни од oster го олеснува отстранувањето на tangles и душеците од крзно на кучет�

6 PK Compatible IBM Black Printer Ribbon, 1299845 for use in BM 5223 IBM 6747 IBM 6783 IBM 6784 IBM 6787 IBM 6788 IBM Easystrike IBM Personal Wheel Writer 2 IBM System 2000 Model 5216II IBM

Ова е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ ПАРВЕЗ ТАЈ ЛИФС УМЕТНИК ЗА УМЕТНИЦИ НА ПРЕМИУМ ПАНВА : ПРИ

Започнете ја сезоната на пливање во стилска мода со дното на бикини на Xoxo Loveе ги сакате ласкави силуета �

Овие модни девојки „Прошетајте“ на модата на младинската девојка, кои се лизгаат со синглбенд, кои се с

Ако очите се прозорци на душата, тогаш оваа декоративна перница е прозорците за дизајнерската убавина н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Scroll