Новак
Комплет за запрена сопирачка со дупчат и слотирани ротори и керамички влошки за сопирачките K5054

Комплет за запрена сопирачка со дупчат и слотирани ротори и керамички влошки за сопирачките K5054

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот. Комплетот за надградба на сопирачката за напојување Z23 ​​го прави едноставно да ја завршите вашата сопирачка работа со вклучување на сè што ви треба : совршено совпаѓани дупчат и слотирани ротори, Z23 Evolution Sport Carbon-Fiber Ceramic Carmic сопирачки, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси. Тие се без прашина, без бучава и ви даваат зголемена моќ за сопирање без да ја жртвувате секојдневната драмабилност. Ова ја задржува температурата на сопирачките надолу за време на екстремни услови за работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вкусен третман за да го задоволите вашиот сладок заб со скромен вкус на сендвич со мерило од боровинки о

За малиот што јаде, дише и што е најважно, сонува спорт Овој кадифен сет вклучува врвот со долги ракави Р�

Додадете зачудувачка рубинска црвена боја во вашиот украсен декор со овој лесен за нанесување лепило в�

Надградете го вашето возило со овој свеж дизајн Зашиената ватирана дијамантска шема обезбедува пресвр�

Уметник : Мајк onesонс Фотосебјек : People Style : Trational Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за

Оваа прекрасна морнарица сина и златна афионска цвеќиња IV платно уметност се печати со употреба на најв

Свртете ги главите на следната забава, Потлук или ноќ надвор од градот во овој женски селански фустан од

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Колку забавно! Овој четирипарчен сет од Forever Me ја ажурира нејзината гардероба и gives дава на вашата девојк

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Пополнете го изгледот на вашето момче со овој пар плетени џогери од garanimals Еластичната половината го ист

Нашата појава на Sherpa јакна и сет за совпаѓање на машки панталони е слика совршена и подготвена за поладн

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Со традиционалните мотиви и дизајнерските елементи кои се наоѓаат во гроздобер турски килими Ошак, кол�

Преносен засилувач на попседиштето го поддржува начинот на живот и го олеснува времето за хранење со от

Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата...

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно маргаритка 20 "x 20 " Зелена тра

Објектите за ткаенини Креираат ИТ Холидеј нуди голем број на дизајни за одмор, кои се движат од трендовс

Scroll