Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Кампари е безвременски и харизматичен класичен дух Аперитив и во срцето на иконите коктели како Негрони и Американо. Тоа е најпознатиот светски дух Аперитив што ја отелотворува суштината на италијанскиот стил од 1860 година. Рецептот остана таен и никогаш не се менуваше низ годините, со што Кампари е италијанска икона низ целиот свет. Кампари е многу разноврсен дух. Неговиот горчлив вкус го прави идеално да се биде клучна состојка на многу класични коктели кои совршено одговараат и на пред-вечера и после вечера. Интензивната арома и инспиративниот вкус создава интригантно искуство за пиење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Состојбата на starвездите на бројни коктели, мала сладост и класичен вкус на кафе на Кахлиа го прават совр

Со ABV од 20%, оваа чили чоколадна мешавина го има токму она што ви треба за да го испуштите студот од прстит

Русокоса со русокоса во кахлуа рум и ликер за кафе, со својот вкусен вкус и лесни навестувања на цитрус, �

Ликерот на Балис Алманде Бамондмилк носи светлосна страна на препуштање на која било прослава Овој маз�

Слатка ликер со силен карактер на кафе и сложени ароми Tia Maria Cafe обезбедува карактеристичен печен, целос�

Едно шише од 750 мл од суровиот ликер на ванила на д р МекГиликуди, 48 доказ Суровиот ликер на д р МекГилику�

Гранд Марниер Кордон Руж Ликер АБВ : 40% 700 мл, шише Боја : Светла топаз, брилијантна со злато и килибарни ни

Критички ценет вкус со помазна мешавина Заработено злато во меѓународниот панел за дегустација на духо

Неколку вкусови се пар, како и кафе и солена карамела и Кахлиа ја искористува целата предност на тој фак

Scroll