Новак
Позадина за текстура на Брустер од лето

Позадина за текстура на Брустер од лето

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 521.60

Додадете ја оваа позадина за гипс текстура во вашиот дом за класичен изглед. Подигната бела текстура му дава на дизајнот потресен финиш. Неоткриен не ткаен материјал; 10,5-во повторување, натпревар со капка; Перење и стрипт; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте го органскиот изглед на гипс wallид без хаос, со овој дизајн инспириран од малтер Неговите тексту�

Подигнете ги традиционалните стилови на фармата со оваа комплексна позадина од камен Различните форми,

Нијанси на сива, бела и лесна таупе се собираат за да создадат интригантна текстура на отворот Подигнат�

Подигнете ги ентериерите со суптилната длабочина на оваа текстурирана позадина Вознемирената текстур�

Кан светло сива позадина за текстура од Ворнер Со ладни поттикнувања, овој суптилен потресен принт има �

Создадете илузија на движење од текстуралното богатство и раскошната убавина во оваа линеарна плоштад

Овој геометриски дизајн додава апстрактна, наутичка талент на вашите ентериери Бледото бело, форми сли�

Уживајте во модерно преземање на ретро апели со оваа архитектонска позадина Круговите и правоаголници�

Греј оди луксуз, третирана на престижни златни акценти во овој шик дизајн на марокански позадина Овој п�

Оваа смирувачка апстрактна позадина додава мека, но динамична димензија на вашите ентериери Серија на �

Барокната елеганција произлегува од позадината на Beacon House Tennyson Shimmer Damask Оваа неткаена позадина се нуди в

Bryndle Grey Barnstar & Sprigs позадина од Чесапикеј Првично наменети да претставуваат трговска марка на специфичен

Овој Омбре Дамаск ја спојува уметноста од целиот свет и низ вековите Големите медалјони наликуваат на к

Оваа софистицирана позадина е направена за да личи на постелнина Неговиот светло сив дизајн испушта ку�

Темната виолетова додава цртичка на боја на инаку пригушената палета Сиво и сребро ја формираат шемата

Додадете длабочина на вашиот неутрален дизајн на ентериер со оваа едноставна ткаена позадина за тексту

Со светло сива и бела палета на бои, оваа тропска врежана позадина е без напор шик Неговата голема печат�

Дизајнот има случаен натпревар без повторување Лепилото поткрепено со кора + стап Акустична шема на ква

Оваа ботаничка позадина е совршен баланс на едноставна смиреност и неочекуван гламур Силуетите од лисј

Додадете смирувачки допир на wallsидовите со оваа сива постелнина инспирирана позадина Неговиот класиче�

Scroll