Новак
Чудата на чудата Чудавинк Про 5619-ман-ман

Чудата на чудата Чудавинк Про 5619-ман-ман

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите. Со полиестер, рајон и ткаенина Спандекс може да очекувате цел ден удобност. Оваа неверојатна пантолона има повеќе џебови за комунални услуги со еластична лента за половината и јамки за појас за одлично вклопување. Современото вклопување е пресечено поблизу до вашата форма за ласкав и контурен изглед без да жртвува удобност. Јамка на значка на дното на левиот преден јамка на предниот појас | единечни носители на џеб од карго лева страна и двојно џеб десно | десен заден џеб со затворање на кука и јамка | Предно затворање на копчето со најлонски патент | 78% полиестер / 20% рајон / 2% спандекс | Редовен 31 инч, краток 28 ½ инч, висока јамка од 34 инчи на значки на значки на дното на јамката на левиот преден појас. Единечни носители на џеб од карго лева страна и двојно џеб десно. Десен заден џеб со затворање на кука и јамка. Предно затворање на копчето со најлонски патент лета. 1 ½ инч еластична лента за половината со функционални најдобри јамки и влечење. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 34 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите...

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобна и функцион

Чудата работа дизајнираше удобна, функционална униформа изградена за две Специјално истегнување на дв�

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

Унисексната јакна на „Унисекс“ е редизајнирана со удобност и алатка во умот, што го прави совршен дода�

Wonderwink Wonderflex е за модерен дизајн и издржлива, истегнување ткаенина со стил само за момци Изработена во ме

Medline Comfortease Ladies Crossover Scrub Tops, инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одлично надвор од алиштата за �

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност Wonderwink Origins Sierra Unisex Pant е

Кратката јакна за кратки ракави на Wonderwork е редизајнирана со удобно поставување во умот, што го прави сов

Рамен преден пантолона со деко зашивање, дарежлива алатка и стилизирани џебови што има доволно складир�

Од марката што ја знаете и loveубовта доаѓа Ханес Скрипс, за мажи! Овој џогер за чистење доаѓа во ткаенина �

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Удобн�

Мултиџебниот врв на чудата на Wonderwork е дизајниран да биде уникатно изграден за маж со специјално движење

Ново лансираниот, историски инспириран, медицински чистач на Мерилин Монро, се создаваат со најголема г

Scroll