Новак
Примарен челичен титаниум полиран ланец на тротоарот

Примарен челичен титаниум полиран ланец на тротоарот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Додадете малку стилски трепет на вашето деколте со овој прекрасен ѓердан од ланецот на тротоарот. Полиран за совршенство, овој ѓердан со долг титаниум 20-инчен и ѓердан со широк ланец од 7,5 мм веднаш ќе го подигне вашиот личен стил. Сигурно да се израдува, овој ѓердан од ланец совршено се обезбедува со преклопување на затворачот на фаќање. Mmyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Кина титаниум, полиран, преклопен над улов, 20-инчен ланец на работ на тротоарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Носете го овој машко и убав ѓердан ознака за кучиња од волфрам за модерен привлечност Одликувајќи се со

Црно бела лента за секојдневно носење направено од црна керамика на страните и бенд од волфрам во цента�

14 K жолто злато машки 24 "1,20мм околу ѓердан од франко ланец со затворање на мерачи и заклучување на јастог.

Pori Jewelers создава сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во ваш

925 Стерлинг сребрена брилијантност фино Jw ss bfj figaro ланец 20`` ѓердан изработен во Италија 925 Стерлинг сребр

Крајбрежен накит Машки полиран виолетова обложен не'рѓосувачки челик Франко ланец ѓердан (6мм) 26 "Носет�

Цврст ѓердан со ознака од не'рѓосувачки челикдо дедо од внук Пинк Бокс дизајни, произведува и пазари рач

Овие современи метали се поприфатливи и потрајни од традиционалното злато и сребро и имаат низа каракт�

Ѓердан за врски со пченица од не'рѓосувачки челик Нашите ланци за пченица се градат за секојдневно носе�

Вратете го овој златен кубански ланец ѓердан од пори накит околу вратот за елегантен изглед...

Садови од четкана црна позлатена челик од не'рѓосувачки челик, приврзок со црна позлатена челик, кучиња,

Крајбрежен накит Машки антички и полиран сино позлатен не'рѓосувачки челик Голем череп ѓердан 24 "Дајте

Ѓердан за машки роло ланец е од суштинско значење Оваа сребрена верзија е долга 20 инчи и е пријатно за но

Овој машки 316 L не'рѓосувачки челик црно ребрестиот приврзок ѓердан е класичен Овој вкрстен приврзок е в�

925 Стерлинг сребрена брилијантност фино JW Strd Figaro Chain 24`` Ecердан изработен во Италија 925 Стерлинг сребрен 10

Чувајте ја верата Овој симболичен приврзок за кучиња за кучиња има вкрстена форма поставена во четкан н

14К цврсто злато кубански ѓердан од 16 инчи портрии на накит 14к злато кубански 16 инчен ланец ѓердан боксер

925 Стерлинг сребро 16 '' 024 ѓердан од кутијата, 3,75 грама направени во Италија 925 Стерлинг сребро 16 'ѓердан од

Овие кубански ланци во Мајами претставуваат смел иконски изглед 8,5in Мајами кубанска брата дефинитивно �

Еден од најпознатите стилови во накитот, овој ѓердан од сребрена фигаро од 180 мажи е идеален за оние кои �

Врските со сидро се толку мода! Совршен хибрид на отворена врска и бучен ланец, овој ѓердан од сребрена м

Кубанските ланци во Мајами претставуваат смел иконски изглед Нараквицата од 8,50in во Мајами Кубан дефини

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик сентиментална ѓердан до тато од ќерка цврст не'рѓосувачки челик 20

Scroll