Новак
Црвена бубачка за полнење на кралот 6 ''

Црвена бубачка за полнење на кралот 6 ''

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.20

Црвот за полнење на штрајкот Кинг е 6-инчен црв кој е дизајниран да биде риболов за презентација на финеси, во која има широка глава за додадена издржливост, зголемувајќи ја јачината на пластиката да трае за повеќе риби. Штрајк Кинг го дизајнираше црвот за полнење користејќи ја нивната напредна технологија за отворено истурање (OPT) за да создаде 16 премија, мулти-обоени мешавини за впечатливи настапи со риба што привлекува во водата. OPT исто така овозможува тенок долен слој на пластика што се нанесува сол што му помага на црвот за полнење да остане исправен на капка шут. Клучна карактеристика на црвот за полнење е живописното дејство на симплистичката, но сепак примамлива опашка на црвот, предизвикувајќи да се тресе и да се движи на најмало треперење на врвот на шипката. Наменето за апликации за финеси, технологија за отворено истурање, сол нанесена, живописни бои, пакет од 15.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Штрајкот Кинг® Rage Tail Twin Twin Tail Menace Grub е мека пластична грутка со двојна опашка со став! Басот е беспомошен

Иновацијата Беркли, заедно со професионалното искуство со бас риболов, создаде нова серија на меки мамк

Ова е идеална мамка за реакција за бас, walleye и други видови предатори Предстроги, фабрички поделени и под

Дизајниран од двапати победникот на Bassmaster Classic® Jordan Lee, The Berkley® Power Bait® Champ Chaw има животен профил и бои со в

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Овој асортиман на бас пластика доаѓа во торба од 144 парчиња мамка што треба да се користи додека е надвор

Мајките за хаос комбинираат професионално искуство со бас риболов со легендарната иновација на Беркли.

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Донесете дома голем улов на денот со помош на Mirro Lure L&S Користете ја оваа стручно изработена ставка за да

Crappie Flip'r е совршен за сите ваши потреби за мамка за панфис Конструиран од мека пластика, ова мами ќе го пр

Мајките за хаос комбинираат професионално искуство со бас риболов со легендарната иновација на Беркли.

Иновацијата Беркли, заедно со професионалното искуство со бас риболов, создаде нова серија на меки мамк

Црвот за полнење на штрајкот Кинг е 6инчен црв кој е дизајниран да биде риболов за презентација на финес�

Голема риба како големи мамки, нели? Опашката од панделката ја докажува тоа време и време Црвот на опашк�

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Пакет за вредност на Arkie Panfish Асортиман на глави на топки 1 / 32oz, 1 / 16oz и 1 / 8oz Вметнете ги главите 1 / 32oz и 1 / 16oz

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Уникатната глава од 1 / 64 мл Шак Дарт и Сплит опашката на опашката овозможуваат мами да падне хоризонталн

Оној турнир ги бараше риболовците! Оваа популарна форма е сигурно дека ќе биде мамка за голем бас во лет�

Scroll