Новак
Набавете гигант BRBU0380-NL 3 8 1 8 месинг што тој го бутка, олово бесплатно

Набавете гигант BRBU0380-NL 3 8 1 8 месинг што тој го бутка, олово бесплатно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 492.96

3/8 "x 1/8 " месинг хексадецимален грмушка е класа 125 без олово цевки за месинг со машки народи на национални цевки (NPT) на едниот крај и женски NPT нишки на другиот крај за поврзување на цевки со различна големина . ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov гигант за снабдување BRBU0380-NL 3/8 "x 1/8" месинг хексадецим, олово бесплатно : машки и женски национални цевки (NPT) за поврзување за поврзување 2 цевки. Хекс -грмушка за поврзување на цевки со различни големини. Произведено до стандардно ASTM B-584-06 за обезбедување на квалитет без олово.

Главните карактеристики

Избор на клиент

7 / 16 "Компресија x 7 / 8 " Ballcock x 9 ", Засилен поли винил тоалетен конектор, компресија 7 / 16 ", за Јужна Калифорни

Ова е мета за глава на јагант за снабдување, кој се користи за апликации каде гранката има поголем дијам�

Конектор за машко фемали сет 1 / 2 "Surtek идеално за професионални и домашни градинарски црева Карактерис�

✔✔✔ Оваа фитингот на PVC на средниот ред е идеален избор за приклучување на цевките во рамките на вашите

gov трајни долготрајни цевки од леано железо Големина и количина Леано железо е познато по тивко Систем з

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Со стандардниот квалитет на водоводџијата и специјалитетот на Clevis карактеристиките, тој е идеален избо

Гигант за снабдување е изграден на три генерација семејна традиција на интегритет, производство на про�

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Ова е гигант за снабдување што може да се намали со три големини на конекција и црната завршница...

Подигањето на цевките Eastman® Заштедете брзо и лесно ја отстранува цевката од заварени или навојни фитинз

Highcraft нуди широк спектар на високо квалитетни водоводни производи, за да одговара на сите ваши комерциј�

Ова е директен адаптер за снабдување Особено, ова фитинг има 2 инчен месинг женски навој и 2 CPVC Connect Понат�

Може да се користи за системи за цевки за одвод, отпад и вентил (DWV) и канализациони системи во затворено �

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Приклучокот за тест за чистење на пневматски тестови за тестирање е дизајниран за тестирање на водовод�

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Издржлив : Изградба на железо со врвен квалитет за крајна изведба и отпорност на корозија Во согласност

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Индустријата PEX рапидно расте, добива популарност кај сопствениците на домови и водоводџиите Тоа е најп

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

Продавница за украси во водовод за вашите потреби за декоративни тела за бања Овие декоративни постојк�

Гигант за снабдување е изграден на три генерација семејна традиција на интегритет, производство на про�

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

Во согласност : Во согласност со MSS SP69 Тип 1 ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е по�

Scroll