Новак
Hanенски женски стрии руно со долги ракави на врвот и панталони сет за пижами

Hanенски женски стрии руно со долги ракави на врвот и панталони сет за пижами

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Овој комбо од горе и дното од Ханес го комплетира вашиот ноќен изглед во удобност и пријатна стил. Одликувајќи се со врвот на Хенли и џогери од руно, Кик назад и опуштете се за многу заслужено застој во овој сет на пижами со две парчиња. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 горниот дел од Хенли и 1 пар панталони со џогери. Хенли : детали за копчето на вратот; долги ракави. Панталони : стил на влечење; Еластична половината. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pajенски пижами на Хенли и Јогерс поставени од Ханес.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бикини со ретро ребра на Hanes Classics е направено од 50% рециклирани предива и доаѓа во затегната, плетена тка�

Меко руно и опуштено вклопување што комбо! Дневна за време на ноќната ноќ со оваа двојна пижама поставе�

Подгответе се за спиење со пријатниот сет на пижами со 3 парчиња Ханес, комплетен со бејзбол во боја, џог�

Овој комбо од горе и дното од Ханес го комплетира вашиот ноќен изглед во удобност и пријатна стил...

Scroll