Новак
Изматете го плетениот џемпер на женски ребра со долги ракави, големини XS-XXL

Изматете го плетениот џемпер на женски ребра со долги ракави, големини XS-XXL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Сакате можност да се мешате и да се истакнувате сите во исто време. Време е да ги преработите и да ги рестартирате облеките и нови, стари и, да, понекогаш застоени со плетениот џемпер на ребрата на лажичката, без напор стил што ќе го најдете како да стигнете повторно и повторно. Овој џемпер располага со пријатна финшка ребра и модерни манжетни што додаваат модна нота на која било облека. Спарете го вашиот нов омилен џемпер со фармерки со високи глуждови од Бентон со Висок пораст (продадени одделно) и патики за лежерен изглед или облечете го со заслепувачки ѓердан и потпетици за глам ноќ. Можностите се бесконечни. Само на. Материјал : 72% рајон/28% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. Fit : Опремена. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со исечоци на манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; Ултра-меки со вклопување во истегнување. Женски џемпер со долги ракави со ребрестиот џемпер од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слој со за време на потоплите месеци...

Џемперот за кабелски кабелски кабелски кабелски слава е погоден за еден ден во канцеларијата или секој�

Атлетските работи меки панталони со џогер изгледаат добро како што се чувствува и ќе ве одржуваат удобн

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Супер мала тежина и супер мека, овој дарежлив преклоп над џемперот на вратот на желка е вашиот нов најдо�

Зачудувајте ја оваа празнична сезона во нашиот најмек пуловер досега! Времето за одмор ви носи овој џем�

Удобно во кинч Овие супер пријатни панталони од руно од време и TRU имаат половината на кино и го започнув

Фалалала лама! Подгответе се за најсреќното време од годината со ова празнично време женското лама грдо

Со овие Тера опуштено вклопување Подигнување и инсејм : средно ројс; Цела должина Затворање : Повлечете �

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на супер меките панталони за атлетизирање на ср�

Опуштеното, но јасно женското обликување ги прави овие џилдан тешки мешавини џемпери за да работат надв

Опуштено опуштено вклопување на женските глуждови со глупости / Б> Останување пријатно, не мора да значи

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Овие екстрамеки џемпери џемпери џемпери ќе бидат вашите дното на избор за релаксирање или забава на отв

Поставување е неопходно оваа студена временска сезона Нашата ткаенина за влага помага во испарувањето

Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �

Убав избор за патниците со слободен дух да го носат 24 / 7, одлично за патување Овие панталони со лесно вкл�

Овие удобни плетени панталони од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд Имајте удобен, н�

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате на

Стилски пулвер со отворен бод со деколте со капчиња Прекрасен цик цак плетен бод на тело и ракав...

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Подобрете ја вашата активна гардероба со овие атлетски дела женски панталони за нозе Атлетските работи

Со овие традиционални џемпери од Terra & Sky, може да сметате на класични пот, кои никогаш не излегуваат од ст

Прекрасно дизајниран пулвер во предиво со мала тежина со детали за лак на секој ракав, даваат многу поли

Зачудувајте ја оваа празнична сезона во нашиот најмек пуловер досега! Овој празничен џемпер на екипажо�

Подгответе се за најсреќното време од годината со ова празнично време женско елф грдо Божиќен џемпер...

Scroll