Новак
Полиња за фантазии - Врвен простор на вселената дрвена столица

Полиња за фантазии - Врвен простор на вселената дрвена столица

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 254.24

Засилете се во галаксија надвор од споредете. Со оваа фантазија полиња за надворешни работи на столче со складирање со складирање! Астронаутите можат да се преправаат дека одат по Месечината кога ја гледаат имагинацијата инспиративни дизајни лоцирани на скалите. Разиграните странци и вселенските бродови танцуваат за дизајнот и ја врзуваат заедно за да создадат приказна што е забавна, бидејќи е едукативна. Подигање на врвни чекори за да се обезбеди корисна мала област за складирање за чување на чувари. Складирање за да се обезбедат предмети. Држете од секоја страна за да се одржи полесно. Рачно насликана рачна врежана и нетоксична боја . Безбедна цврста дрвена структура направена од еколошки MDF (CARB-P2) со бои без олово-CPSIA EN71-1-2-3 ASTM F963 во согласност. Проценето време на склопување : 10 мин. Спакувано со чекор-по-чекор упатство за склопување. Препорачано за возраст од 3 години и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој трендови меѓународни ракети во НБА Хјустон S Preston Mascot Clutchиден постер е дизајниран со високо квалит�

Додадете допир на пастел во вашата детска соба со овој прекрасно дизајниран килим Тој е отпорен на дамк�

Овој тренд меѓународен MLB Houston Astros Logo 13 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни умет

Овој трендови меѓународни NFL Arizona Cardinals Постер на wallидот на крајната зона 17 е дизајниран со високо квали�

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 18 "x 18 " Taupe Crab Dip Accent Pillow од нашат�

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 20 "x 14 " Дасти перница за акцент на јасто

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

Оваа меѓународна НФЛ лига во трендови Quarterback 21 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, мултико

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 3 'x 5' Mauve School School reg од нашата едрил

Овој тренд меѓународен NFL Tampa Bay Buccaneers Brady and Gronkowski 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, пов�

Овој меѓународен тренд на НХЛ Сан Хозе Ајкули Дуо Wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разноб

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 18 "x 18 " Дасти чад голема перница

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries...

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 16 "x 16 " Наутички морнарички морски коњи

Scroll