Новак
Концепти на женски шифон bellвонче за сублимација на врвот

Концепти на женски шифон bellвонче за сублимација на врвот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Вкупна победа за вашиот плакар со концепти за сублимација. Овој лесен врв има опуштено вклопување, продолжено полите и распрснување на rhinestones за малку дополнителна искра. Без напор ве носи од биро до денес во голем стил. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки шифонски ракави. Акценти на Rhinestone; мека и лесна ткаенина. Subleviment Sublimation Top за жени од концепти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Донесете меш текстури во вашата обична гардероба оваа сезона Се сече од истегнување и сјајна ткаенина з

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Се сеќавате кога бркате камион за сладолед беше на врвот на списокот што треба да направи? Терито за тер�

Оваа туника со долг ракав ќе ги ласкави вашите криви на најубавиот начин Одликувајќи се со модни ракави

Обично да се облекува во ветре! Овој врв на туника со долги ракави има еластично деколте што може да се н�

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Нов спин на стариот верен, овој долг ракав извезен фланел од пионерската жена може да се пофали со контр�

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Womenенски преголем палета на долги ракави со долги ракави, лажички на вратот, врвни ракави, дизајн на бои,

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа блуза дава изјава уште од сами

Благодатна и елегантна, овој врв со виолетова цветна печатење има копче надолу и манжетна...

Кошулите со копчињата се карактеризираат со слатка шема на полкови во форма на срце и елегантни долги р�

Секогаш ласкава ракав за изјава и лесна силуета додаваат моментална женственост на оваа блуза со ракав�

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Scroll